SPIN

UWAGA: Wiadukt będzie zamknięty, zamiany w kursowaniu MPK

Aneta Borkowska poniedziałek, 28 lipca 2014, 12:19 Aktualnie, Siedlce

W nocy z 30 na 31 lipca od godziny 22. do 5. ruch pod wiaduktem „garwolińskim” będzie zamknięty, a w związku z tym MPK wprowadza następujące zmiany tras:

– z przystanku autobusowego Świętojańska autobusy linii nr: 2, 3, 8, 9, 10, 16, 17 kursowały będą ulicami: Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Warszawska, Monte Cassino i dalej swoją trasą,

– autobusy linii nr 2, 8 z Wołyniec i Żelkowa, oraz rozpoczynające swój bieg z pętli Leśna – linia nr 3 kursowały będą na objeździe ulicami: Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą,

– autobusy rozpoczynające swój bieg z pętli Kurpiowska – linie nr 10, 17 oraz ta która rozpoczyna na Unitów Podlaskich – linia nr 16 będzie kursowała na objeździe ulicami: Kraszewskiego, Mazurska, Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą.

Powyższe zmiany przy całkowitym zamknięciu ruchu pod wiaduktem wymuszają wyłączenie z eksploatacji przystanków: Partyzantów Artyleryjska, Partyzantów, Zbrojna, Partyzantów J. Chełmońskiego. Na całej trasie objazdowej obowiązują wszystkie przystanki autobusowe.

Całkowite zamknięcie wiaduktu spowodowane jest montażem instalacji pod konstrukcją wiaduktu. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Zbrojną, Składową, przez wiadukt „Łukowski” i dalej Floriańską lub Ziuty Buczyńskiej.
Czynna jest również droga łącząca ul. Łukasińskiego z ul. Kaczorowskiego

źródło: MPK Siedlce / UM Wydział Dróg

6 komentarzy

 1. czytamuwaznie dodano 7 lat temu

  to o tej porze w tym miescie jezdzi jakis autobus? 😀

  • Anonim dodano 7 lat temu

   Pewnie MPK uruchomiło przedwyborcze nocna kursy i społeczeństwo, kochane musi wiedzieć,

   Ci co wracają z Mostostalu i tak dojadą do domu bez tej wiedzy.

 2. Jakub dodano 7 lat temu

  pewnie jeździ skoro SPIn o tym pisze

 3. adsas dodano 7 lat temu

  ehhh.. mam nadzieje, że jak są wakacje to nie będzie korków. Choć pewnie we wtorki i piątki ich się nie uniknie przez rynek przy moście łukowskim.

 4. Zofia dodano 7 lat temu

  czy ktoś wie jak długo przejazd pod mostem garwolińskim będzie zamknięty?

  • obserwator obiektywny dodano 7 lat temu

   "W nocy z 30 na 31 lipca od godziny 22. do 5. ruch pod wiaduktem „garwolińskim” będzie zamknięty"

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?