SPIN

Ukradli pół miliona, grozi im 12 lat

Aneta Borkowska piątek, 1 sierpnia 2014, 10:52 Kronika Policyjna

Intensywne działania siedleckich policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież. Na wniosek policjantów prowadzących sprawę oraz prokuratury, wczoraj (31 lipca), sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zatrzymanym mężczyznom za przestępstwo którego się dopuścili  grozi kara do 12 lat  pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego w godzinach popołudniowych. Zamaskowani sprawcy weszli do domu swojej ofiary a następnie ją zaatakowali przewracając na podłogę. Napastnicy związali 63-letnią kobietę. Przestępcy z domu zabrali ponad pół miliona złotych. Po całym zdarzeniu poszkodowana kobieta zdołała się oswobodzić i zawiadomić policję. Sprawcami rozboju okazali się dwaj 23-letni mieszkańcy powiatu łukowskiego.

 mł.asp. Edyta Barycka

2 komentarze

  1. profos dodano 7 lat temu

    na pewno sprawa jest rozwojowa, a jest areszt wydobywczy. Czy policja podaje prawdę o kwocie pół mln zł, czy walory były w sztabkach złota

  2. Xaveri dodano 7 lat temu

    "Prawo" – za gwałt lub zabójstwo lat 6, za napad i kradzież 12…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?