SPIN

18-letni włamywacz z Siedlec zatrzymany

Beata Głozak poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 15:50 Kronika Policyjna

Siedleccy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o dokonywanie kradzieży i kradzieży z włamaniem do sklepów na terenie miasta i powiatu siedleckiego. Mężczyzna usłyszał już 21 zarzutów. W piątek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Łupem siedlczanina padały głównie pieniądze i artykuły spożywcze. Oprócz  zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem zatrzymany usłyszał też zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

info: mł.asp. Edyta Barycka/opr.bg

2 komentarze

  1. BOB Budowniczy dodano 7 lat temu

    ręce powyżej łokci uciąć i dać psom ze schroniska na pożarcie, a potem wystawić za wschodnią granice i zabrać dokumenty.

  2. Policia jest bez karna dodano 6 lat temu

    Chyba policji bo to oni biją na komendzie po mimo wielu obdukcji wpływających na funkcjonariuszy karzdy wie ze sa bezkarni biją nastolatków jak popadnie. A ten chłopak wzięło krotnie był przez nich pobity !!! W Polsce policja moze wszystko !!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?