SPIN

A mogliśmy wygrać w konkursie na brzydotę :(

redakcja poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 12:41 Społeczeństwo

Wczoraj całkiem przez przypadek buszując w internecie znalazłem informację o tym, że kilka dni temu wybrano najbardziej szpecący przestrzeń publiczną nośnik reklamowy w Polsce, czyli Miastoszpeciciela.

Zwyciężyła warszawska Rotunda, ale po prześledzeniu zdjęć jakie wpłynęły do organizatorów okazało się, że i nasze przyjazne Siedlce miały szansę zaistnieć w całej Polsce. Jedną z propozycji był budynek przy ul. Armii Krajowej naprzeciwko dworca PKS. Jedna z osób podpisała ją nawet na Fb „Creme de la creme”, ale niestety za mało było „lajków”. Z jednej strony cieszę się, że o tym obrzydliwym miejscu nie dowiedział się cały kraj, a z drugiej myślę, że może wygrana przyniosłaby jakiś skutek, dlatego czekam do kolejnej edycji. Teraz już wiem i zgłoszę. Tymczasem przesyłam fotkę nominowanego miejsca.  tomek

armii_krajowej_t.w

Od red. Dziękujemy za informację. Niestety i nam umknął ten konkurs. Jeśli jednak wśród naszych czytelników są osoby, które chcą podzielić się zdjęciami miejsc, które ich zdaniem szpecą Siedlce prosimy o umieszczanie ich na naszym fejsbukowym profilu. Konkurs Miastoszpeciciel w tym roku miał swoją drugą edycję. Jego organizatorem jest stowarzyszenie Miasto Moje A W Nim. Pogrubienie tekstu od red.

5 komentarzy

 1. tak jest się czym chwalić dodano 7 lat temu

  stare pudło kojarzy mi się z prl-em. wstrętne. do wyburzenia, ale jeszcze gorsze jest to co po drugiej stronie :/

  • tak ,Panie redaktorki na siłę szukają dodano 7 lat temu

   REKLAMY I BUDYNEK Ohydne .WSTRĘTNE. Prowincjonalne jak cały tygodnik siedlecki

 2. Tomasz dodano 7 lat temu

  Wizerunkowo strona internetowa Tygodnika wygląda podobnie jak zewnętrzna elewacja jego siedziby, zatem – trzeba przyznać – jest jakaś spójność.
  W przyszłym roku postaram się nie zapomnieć i zgłosić ten "urokliwy" obiekt, myślę że szanse na podium są spore.
  Generalnie, przestrzeń publiczna Siedlec to obraz estetycznej nędzy, rozpaczy i kompletnego braku wizji jak powinno prezentować się współczesne europejskie miasto.
  Zainteresowanym i przede wszystkim siedleckim kandydatom do władz polecam album "Polski outdoor", wersję PDF można legalnie ściągnąć za darmo do obejrzenia:
  http://miastomoje.org/polskioutdoor

  • bankier dodano 7 lat temu

   Budynek jest własnością Spółdzielni Kominiarzy a nie TS. TS jest tylko najemcą

   • Tomasz dodano 7 lat temu

    Tak, ale od wyjaśnienia kwestii własnościowych wizerunek siedziby m.in. TS i miasta się nie poprawi.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?