SPIN

Zawita do nas Dziki Zachód. Impreza plenerowa dla dzieci

Beata Głozak piątek, 22 sierpnia 2014, 15:09 Kultura

24 sierpnia tereny zielone przy siedleckim amfiteatrze zamienią się w Wakacyjną Krainę Zabawy. Już od godz. 14. zapraszamy najmłodszych na świetną zabawę, podczas której zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Jedną z nich będzie widowisko „Eldorado” – muzyczna opowieść o Dzikim Zachodzie.

Piosenki utrzymane w stylistyce muzyki country, które wykona Ryszard Wolbach (współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem) stanowić będą kanwę do pełnej humoru opowieści, gdzie dobro zwycięża w walce ze złem, a chciwość ulega sile przyjaźni i lojalności.

WIDOWISKO MUZYCZNE ELDORADOBohaterowie tej pogodnej i pouczającej historii przemierzają świat Dzikiego Zachodu, aby dotrzeć do Eldorado i odnaleźć złoto. „Rycho” (Ryszard Wolbach) w towarzystwie Fatalnego Joe, sympatycznego fajtłapy (w tej roli Kamil Szafraniec) przeżyją niewiarygodne przygody, aby spłacić dług u Bladego Bankiera, którego gra aktor płockiego Teatru Dramatycznego w Płocku – Jan Kołodziej. Zapraszamy dzieci do udziału we wspaniałej zabawie, podczas której wezmą udział w licznych konkursach z nagrodami, nauczą się piosenek oraz… same będą opowiadać bajki.

Ponadto cała gama zadań pobudzających kreatywność podczas wspólnej zabawy, kiedy to zawitamy do wioski indiańskiej. Będzie można obejrzeć tam pokazy tańców wojennych odprawianych przez zespół tancerzy Catawba oraz spróbować swoich sił podczas strzelania z łuku do tarczy, rzutu kręgiem na pal, wyścigu żółwi czy traperskiego slalomu. Zadania, do których chętnie angażują się dzieci będą połączeniem form muzycznych, plastycznych, teatralnych.

Na śmiałych kowbojów i kowbojki będą czekały zabawy przy muzyce country a na najmłodszych indiański tor przygody. Nie zabraknie też prawdziwych tipi – indiańskich domków, w których magia i niepowtarzalny klimat przeniosą wszystkich w krainę marzeń.

24 sierpnia 2014 (niedziela), godz. 14 – tereny zielone przy Amfiteatrze MOK, ul. Wiszniewskiego 1. W przypadku złej pogody koncert odbędzie się na terenie lodowiska ARMS.

Wstęp bezpłatny.

MOK Siedlce (reklama)/tytuł: od red.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?