SPIN

UWAGA: Bieg Jacka: zamknięte ulice, zmiany w MPK

Aneta Borkowska piątek, 29 sierpnia 2014, 12:38 Aktualnie, Siedlce

W najbliższą niedzielę (31 sierpnia) odbędzie się V Bieg Jacka. W związku z tym w mieście powstaną spore utrudnienia w ruchu.

Podobnie jak w zeszłym roku od godz. 10. do ok. godz. 14:30 zostaną zamknięte następujące ulice:  Jana Pawła II, Północna, Jagiellońska, Jagiełły, Okrzei, Broniewskiego, 11-go Listopada, Asłanowicza, Konarskiego, Poniatowskiego.

Dodatkowo podajemy informację dla pasażerów MPK, gdyż wyłączenia spowodują zmiany tras autobusów na niektórych liniach.

Linia nr 3: Armii Krajowej – Wojskowa – Sokołowska – Popiełuszki – Świętojańska – i dalej swoją trasą,
Linia nr 4: Wyszyńskiego – Starowiejska – Piłsudskiego – i dalej swoją trasą (z pominięciem ulic: Kazimierzowskiej, Poniatowskiego, Dąbrowskiego, Chrobrego i Sokołowskiej),
Linia nr 9: Floriańska – Piłsudskiego – i dalej Dworzec PKP,
Linia nr 27: Starowiejska – Piłsudskiego – następnie Wojskową w Popiełuszki i dalej swoją trasą (z pominięciem ulic: Kaziemierzowskiej, Bema, Prusa i Rynkowej)

źródło: UM oraz ARMS

7 komentarzy

 1. Oburzony dodano 7 lat temu

  Kto wymyśla trasę tego biegu? Jest wymyślona tak 'mądrze', że otacza ulice w centrum miasta i ludzie nie mogą wyjechać z domów, bo z żadnej strony nie ma przejazdu.
  Gratuluję tak cudownie przemyślanej trasy i następnym razem proponuję urządzić przesławny bieg w szczerym polu, gdzie nikomu nie będzie zawadzał.

 2. do Oburzony dodano 7 lat temu

  Raz na rok bieg i taka wielka tragedia? Przespaceruj się…

  • Xaveri dodano 7 lat temu

   Oburzony ma rację. Dlaczego blokuje się ulicę dojazdową do szpitala? Dlaczego akurat po Nowych Siedlcach ten bieg – mało to ulic w mieście?

   • z sensem dodano 7 lat temu

    zamiast wyjsc na te dwie godziny z chalupy, podopingowac, popatrzec i sie cieszyc ze cos sie raz na rok dzieje w Twojej okolicy, TO TY MASZ WIELKI PROBLEM, ze raz w roku przez 3 godziny masz utrudniony wyjazd, bo przeciez wypuszczali samochody jak nikt nie biegl, trzeba bylo chwile poczekac. WIELKA MASAKRA I TRAGEDIA. cale szczescie, ze to przezyles i mozesz juz wrocic do swoich pilnych coniedzielnych wyjazdow.

 3. Kurpiowska dodano 7 lat temu

  Wczoraj 31.08 po 22-ej prawie do 4 na Kurpiowskiej cuchnęło padliną i kurnikiem. Nie mogłem otworzyć nawet na chwilę okna.

  • Anonim dodano 7 lat temu

   Masz wehikuł czasu? Przeciez to,za 4 godziny sie będzie działo 😉

 4. danton dodano 7 lat temu

  kurpiowska i kurnik, to chyba najblizej z zelkowa

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?