SPIN

Helios w gronie partnerów Programu „Karta Dużej Rodziny”

Aneta Borkowska poniedziałek, 1 września 2014, 21:21 Aktualnie

„Karta Dużej Rodziny” to pierwszy ogólnopolski projekt wspierający rodziny wielodzietne. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich. Do programu dołączyła także ogólnopolska sieć kin Helios oferująca od 1 września atrakcyjne rabaty dla posiadaczy Karty.

Na posiadaczy „Karty Dużej Rodziny” w kinach sieci Helios czekać będą atrakcyjne rabaty. Wśród nich znajdą się: 20-procentowa zniżka od ceny regularnej na bilety do kina, a także 30-procentowa zniżka na popcorn oraz wybrane napoje gazowane i niegazowane z dystrybutora.

Aktywacji zniżek można będzie dokonać poprzez okazanie dokumentu „Karty Dużej Rodziny” przy zakupie ww. świadczeń bezpośrednio w kasie kina.

Szczegółowy regulamin dotyczący zasad korzystania z „Karty Dużej Rodziny” w sieci kin Helios znajduje się na stronie internetowej www.helios.pl

źródło: Helios (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?