SPIN

W Pogoni jest nowy zawodnik

Beata Głozak poniedziałek, 1 września 2014, 21:46 Aktualnie

Aliu Djaló „Kaby” został nowym zawodnikiem MKP Pogoń Siedlce. W ostatnim czasie piłkarz reprezentował barwy rumuńskiego Gaz Metan Medias.

22-letni pomocnik podpisał kontrakt z siedleckim klubem i wkrótce zostanie zgłoszony do rozgrywek I ligi. Djaló rozpoczynał piłkarską karierę w juniorach portugalskiej Boavisty, by później przenieść się na kilka lat do akademii angielskiej Chelsea Londyn. W kolejnych latach występował w AEL-u Limassol oraz Maritimow, a ostatnio reprezentował barwy CS Gaz Metan Mediaș.

info: MKP Pogoń Siedlce

Komentarze (1)

  1. Marian Kozak dodano 7 lat temu

    Widziałełem jak grał w rezerwach był najlepszy na boisku. Teraz grał w Głogowie gdzie przegrała nasza drużyna już kolejny trzeci mecz. Zapytam się wprost czy po trzech porażakach trener poda się do dymisji? W zespole brakuije charyzmy nie można wygrać meczu gdy się bronimy przez 90 minut. Drużyna pojechała na mecz dzień przed meczem to nie była zmęczona. Zapewne teraz będzie na dole tabeli

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?