SPIN

Premiery w NoveKino od piątku

Aneta Borkowska wtorek, 2 września 2014, 14:11 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na dwie nowości, które będzie można oglądać na ekranach już od piątku. Na kinomaniaków czekać będzie: „Jako w piekle, tak i na Ziemi” oraz „Sin City: Damulka warta grzechu”.

– „Jako w piekle, tak i na Ziemi”

Pod ulicami Paryża kilometrami ciągną się katakumby, wieczny dom dla niezliczonych dusz. Kiedy zespół badaczy zapuszcza się w ten niezbadany labirynt kości, miasto umarłych odkrywa przed nimi swój mroczny sekret.

reżyseria: John Erick Dowdle,
scenariusz: Drew Dowdle, John Erick Dowdle,
aktorzy: Perdita Weeks, Ben Feldman, Edwin Hodge,
gatunek: horror,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 90 minut,

– „Sin City: Damulka warta grzechu „

Dwight  jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem.

reżyseria: Robert Rodriguez, Frank Miller,
scenariusz: Frank Miller,
aktorzy: Josh Brolin, Eva Green, Mickey Rourke,
gatunek: kryminalny/thriller,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?