SPIN

Pogoń przegrała kolejny mecz

Beata Głozak niedziela, 7 września 2014, 15:24 Aktualnie

Podopieczni trenera Daniela Purzyckiego przegrali trzecie z rzędu spotkanie. Biało-niebiescy ulegli tym razem na wyjeździe Chrobremu Głogów 0:1. Autorem bramki był w 22. minucie Karol Danielak. Sobotnia porażka sprawiła, że siedlczanie zajmują w tej chwili 14 miejsce w tabeli I ligi. 

4 komentarze

 1. Pogonista dodano 7 lat temu

  Tłumaczenie władz Pogoni może być następujące: Powodem ostatnich porażek jest brak świateł i dodatkowych trybun na stadionie:))))

 2. fan dodano 7 lat temu

  A kto mówił że będziemy tylko wygrywać?????

 3. Marian Kozak dodano 7 lat temu

  Czy zasada do trzech razy sztuka potwierdzi się i trener podda się do dymisji? Tyle szumu wokół nowych zawodników i nie przekłada to się na wyniki. W Siedlcach brak człowieka, który swoim doświadczeniem pokierowałby zespołem. Przy tym zarządzie będzie to trudna sprawa. W zaządzie nie ma człowieka z dużym doświadczeniem. Dryżyna bez charyzmy. Nie wygrywa się meczu broniąc się przez cały mecz, a sporadyczne chaotyczne kontry nie dają efektu bramkowego. W spotkaniu z Zagłębiem i Stomilem widać było różnicę w prowadzeniu zespołów. Kurtuazaja trenerów nie dołujących naszego była aż nadto widoczna

  • Anonim dodano 7 lat temu

   W pełni zgadzam się z kolegą. Od beznadziejnego zarządu dużo zależy. Może prezes nareszcie ustąpi i wyjedzie gdzieś z tego miasta. Wydaje mu się chyba że Pogoń jest jego własnością a trenerzy zwykłymi pracownikami którymi można sterować. Przykład w Pogonii II. Po co zatrudnił jakiegoś Tomaszewskiego jak Pawlusiewicz do tej pory super sobie radził? "Cudze chwalicie…"itd.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?