SPIN

Utrudnienia na krajowej „dwójce”

Aneta Borkowska czwartek, 18 września 2014, 15:17 Kronika Policyjna

Wczoraj (17 września) około godz. 22.25 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o kolizji drogowej z udziałem TIR-a, do której doszło na drodze krajowej 2.

Jak ustalili skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wydziału ruchu drogowego 40 – letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierujący ciężarowym DAF-em wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku C-5, tj. nakazu jazdy prosto i próbował wjechać na trasę główną. W wyniku tego manewru tylne osie naczepy wpadły do przydrożnego rowu i pojazd zablokował pas jezdni w kierunku Terespola.

Podjęta w godzinach przedpołudniowych próba wyciągnięcia składu z rowy przy pomocy dźwigu nie powiodła się i w chwili obecnej przewożony ładunek przeładowywany jest do innego pojazdu ręcznie. W miejscu zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu, a obecni tam policjanci kierują nim wahadłowo.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. bankier dodano 7 lat temu

    zawsze się znajdzie jakiś taki jełop, który "myśli że się zmieści", a potem setki osób marnują czas i pieniądze przez ludka, który chciał 5 zł zaoszczędzić…

  2. Olek dodano 7 lat temu

    Myślałem, że tak mu naczepę na łuku zarzuciło na zewnętrzną.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?