Garbaczewski pokonał mistrza Polski

Beata Głozak poniedziałek, 22 września 2014, 18:42 Sport

Maciej Garbaczewski z Ogniska TKKF Siedleckie został uznany najlepszym zawodnikiem podczas Pucharu Polski Seniorów Low Kick.

Zawody, które odbywały się 20 i 21 września w Kobyłce były jednoczesnie ostatnim sprawdzianem i kwalifikacją na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu formuły Low Kick. Najlepszym zawodnikiem turnieju bez podziału na kategorie wagowe został Maciej Garbaczewski, który startował w kategorii wagowej 67kg. Zawodnik Ogniska TKKF Siedleckie pokonał aktualnego Mistrza Polski Macieja Grzegorzewskiego z klubu Human Białystok. Walka była bardzo zacięta. W drugiej rundzie Garbaczewski po celnym kopnięciu na głowę doprowadził do wyliczenia zawodnika z Białegostoku.

Siedlczanin pokazał dobrą formę po ciężko przepracowanym okresie wakacyjnym. Teraz został tylko szlif na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Bilbao w Hiszpanii w dniach 18-26.października.

info: Andrzej Garbaczewski