SPIN

OCZAMI KOBIET: „10.000 km” – wygraj bilety

Aneta Borkowska niedziela, 5 października 2014, 10:23 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W „10.000 km” technologia i jej niedostatki odzwierciedlają rozpad związku. Zrywające się połączenia  Skype’a stają się symbolem rozkładającej się więzi. Minuta po minucie śledzimy oddalanie się od siebie Alex i Sergia. Hiszpański reżyser z dużą wrażliwością rysuje psychologiczne portrety bohaterów znajdujących się na życiowym zakręcie – pokazuje tęsknotę i potrzebę osobności, mówi o zapominaniu i żalu. (Bartosz Staszczyszyn/filmweb)

W najbliższą środę (8 października) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to melodramat „10.000 Km”.

Barcelona. Oni – oboje piękni i młodzi. Razem planują wspólną przyszłość. Pewnego dnia ona dostaje maila z zaproszeniem na roczny staż do Los Angeles. Obserwujemy ich wspólny poranek, a potem dziwny związek na odległość charakteryzujący się tylko namiastką czyjejś obecności – widokiem bliskiej osoby na ekranie komputera. To poprzez różnego rodzaju komunikatory śledzimy ich wzloty i upadki. „10.000 kilometrów” w bardzo oryginalny, wiarygodny i wzruszający sposób pozwala nam przeżywać to wszystko razem z Alex i Sergim.

reżyseria: Carlos Marques-Marcet,
scenariusz: Carlos Marques-Marcet, Clara Roquet,
aktorzy: Natalia Tena, David Verdaguer,
gatunek: melodramat,
kraj produkcji: Hiszpania,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 99 minut,

Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać tytuł filmu. Jedno zgłoszenie na jeden film. !!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!!

źródło: NoveKino Siedlce (reklama) / filmweb

 

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?