SPIN

Filmowe Rekolekcje w NoveKino Siedlce

Aneta Borkowska środa, 15 października 2014, 13:16 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

novekino

NoveKino Siedlce zaprasza 4 listopada o godz. 19. na Filmowe Rekolekcje z filmem „Gdy budzą się demony”. Seans będzie poprzedzony kilkuminutowym wprowadzeniem do filmu.

Dziennikarz Robert Torres wyrusza w podróż do Hiszpanii. Ma się tam spotkać ze swoim ojcem Manolo Torresem, ale przede wszystkim szukać będzie materiału do swojej książki… Wydawać by się mogło, że to historia jakich wiele… Ale nie wtedy gdy bohaterem książki na być Josemaria Escriva: założyciel Opus Dei. Całą historię spowija aura tajemnicy, bo po raz kolejny okazuje się, że w życiu prawdopodobnie nic nie dzieje się przypadkiem… Okazuje się, ze ojciec Roberta niee tylko wychowywał się w tym samym mieście co Josemaria, ale w dzieciństwie był jego najlepszym przyjacielem… Jak to się stało, że jeden z przyjaciół wybrał drogę kapłaństwa, a drugi zaangażował się w brutalną wojnę domową? Robert Torres z każdą chwilą bliższy jest odkrycia zaskakującej prawdy…

reżyseria: Roland Joffé,
scenariusz: Roland Joffé,
aktorzy: Charlie Cox, Olga Kurylenko, Wes Bentley,
gatunek: biograficzny/dramat/wojenny,
kraj produkcji: Argentyna, Hiszpania, USA,
rok produkcji: 2011,
czas trwania: 120 minut,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?