SPIN

Zderzenie pociągów w Siedlcach

Aneta Borkowska poniedziałek, 20 października 2014, 13:44 Kronika Policyjna

Dzisiaj (20 października) około godz. 7.29 dyżurny tutejszej komendy został powiadomiony o kolizji dwóch pociągów, do której doszło na stacji kolejowej w Siedlcach.

Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, pociąg towarowy, wjeżdżając na stację od strony wschodniej, najechał na tył stojącego przy peronie pierwszym pociągu osobowego relacji Siedlce – Warszawa. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Jak potwierdzono to podczas przeprowadzonych badań, obsługi obydwu składów były trzeźwe. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do tej zdarzenia.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

6 komentarzy

 1. siedlce dodano 7 lat temu

  o 7.29 to pociąg do Warszawy winien odjechać. Bo planowy odjazd to 7.27

 2. jojo dodano 7 lat temu

  no i wszystko jasne…

 3. o dodano 7 lat temu

  Opóźniony? A to nowość, ha ha ha!!!

 4. Siedlczanin dodano 7 lat temu

  dlaczego P.Kozaczyński trzyma rękę w kieszeni?

 5. rozsądny dodano 7 lat temu

  Chyba może pokazać, iż nie ma takiego brzuszyska jak inni – co nieco podstarzali kandydaci na Urząd Prezydenta i do Rady Miasta Siedlce. Tylko zastanawiam się, jaki ma związek kolizja dwóch pociągów z powyższym pytaniem?

 6. uuuuuuuu dodano 7 lat temu

  Wojtek będziesz kandytował na 3 kadencje przecież się zażekałeś że tylko będziesz prezydentem jedną kadencje czyżby wpływ proboszcza

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?