SPIN

Dwie nowości od piątku w NoveKino Siedlce

Aneta Borkowska wtorek, 28 października 2014, 09:43 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na dwie nowości, które będzie można oglądać na ekranach już od piątku. Na kinomaniaków czekać będą filmy: „Rogi” oraz  „[REC] 4: Apokalipsa”.

„Rogi”

Ig Perrish, budząc się po nocnej imprezie, zauważa, że z jego czoła wyrastają czerwone rogi. Niedługo odkrywa, że skrywają one moc, która może zmusić każdego by wyjawił swoje najmroczniejsze grzechy i najskrytsze pragnienia. Moc tę wykorzystuje, gdy próbuje znaleźć sprawcę, który zgwałcił i zamordował jego dziewczynę.

reżyseria: Alexandre Aja,
scenariusz: Keith Bunin,
aktorzy: Daniel Radcliffe, Juno Temple, Heather Graham,
gatunek: horror,
kraj produkcji: Kanada, USA,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 123 minuty,

„[REC] 4: Apokalipsa”

Angela Vidal, młoda reporterka telewizyjna, która z pomocą ekipy straży pożarnej dostała się do kamienicy została zakażona tajemniczym wirusem. Uratowana przez grupę antyterrorystyczną, przewieziona jest do tymczasowego miejsca kwarantanny o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Zamknięta na starym tankowcu, znajdującym się wiele mil od brzegu zostaje odizolowana od świata zewnętrznego w celu szczegółowych badań.

reżyseria: Jaume Balagueró,
scenariusz: Jaume Balagueró, Manu Diez,
aktorzy: Manuela Velasco, Héctor Colomé, Mariano Venancio,
gatunek: dramat/horror,
kraj produkcji: Hiszpania,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 96 minut,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?