SPIN

Pogoń przegrała w Legnicy

Aneta Borkowska piątek, 31 października 2014, 20:19 Aktualnie

Niestety nie udało się dzisiaj piłkarzom z Pogoni Siedlce przywieźć punktów z meczu wyjazdowego. W starciu z drużyną Miedź Legnica biało-niebiescy okazali się słabsi i przegrali 1:0.

4 komentarze

 1. Marian Kozal dodano 7 lat temu

  Swój komentarz z meczu w Legnicy napisałem pod meczem z Widzwem Chciałbym w tym miejscu dalelej opisać mecz, na którym byłem jedynym kibicem. To co zobaczyłem to kompromitacja gra się nie kleiła, podania nie celne, chaos w drużynie. Jak wcześnie wspomniałem sędzia był przychlny dla pogonistów, nie ,,dopatrzył" się przynajmniej tzech zagrań ręką w polu karnym kibice krzyczeli z trybun czy to piłka ręczna, nie dał żółtej katki za wykopanie piłki w tybuny przez siedleckiego bramkarza, jedną trzymał w rękach. Było to niesportowe zachowanie młodego siedleckiego bramkarza w pierwszej połowie gry.Bramka padła w tz.krótkim rogu, który można byłoby obronić. Siedlecki gokiper obronił może ze tzy czy cztery piłki, które mogłyby wpaść dlatego uważam, że bronił poprwnie. Z taką grą wstyd było jechać na drugi koniec Polski szkoda pieniędzy na paliwo i pensje na zawodników i trenerów. Myślę, że trzeba jakiegoś trzęsienia zmiany w zarządzie może też trenera. Myślę, że trener ma wiedzę, ale brak doświadczenia w prowadzeniu drużyn seniorskich. To procentuje na zawodach pierszoligowych.Życzę powodzenia z Termaliką i Flotą.

 2. dobre bo siedleckie dodano 7 lat temu

  strata punktów głównie ze względu na farfocel puszczony przez bramkarza- cały zespół dno

 3. Marian Kozak dodano 7 lat temu

  Byłem jako jedyny kibic z Siedlec to mogę coś powiedzieć ta drużyna zarabia pieniądze ma też opłacany ZUS i nie pracuje tak jak oczekują kibice. W Legnicy kibice dziwili się, że tak słabej drużyny nie widzieli od dawna. Po prostu był to zlepek ludzi nie rozumiejących się miedzy sobą. Wspomniałem, też o bramkarzu jest to młody nerwowy człowiek. Po prostu wsyd było patrzeć jak bezradnie kopią tą piłkę.

 4. kibic old dodano 7 lat temu

  Marian kibiców z Siedlec było przynajmniej 3 poza tobą ale co do gry masz rację nic dodać nic ująć.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?