SPIN

Jerzy Tomczak, wyróżniony za bezpieczeństwo na stadionie

Aneta Borkowska wtorek, 4 listopada 2014, 20:53 Aktualnie, Sport

Jerzy Tomczak, kierownik ds. bezpieczeństwa w klubie MKP Pogoń Siedlce wyróżniony przez PZPN za wzorowe podejście do wykonywania obowiązków związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na siedleckim stadionie w sezonie 2013/14.

30 października w Kielcach odbyła się XIV edycja konferencji „Bezpieczny stadion” pod patronatem Komendy Głównej Policji, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wzięli w niej udział przedstawiciele jednostek policji, klubów, kierownicy ds. Bezpieczeństwa oraz przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej z prezesem Zbigniewem Bońkiem na czele oraz dyrektor Departamentu Stadionów i Bezpieczeństwa UEFA Marc Timmer, który przedstawił  podejście UEFA do spraw bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia meczów piłki nożnej.

tomczakPodczas konferencji odbyły się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich dotyczył systemu organizacji i bezpieczeństwa meczów piłki nożnej oraz oceny bieżącej sytuacji i kierunków na przyszłość. Na drugim było o dobrych praktykach, bieżących problemach i współpracy Organizatora z Policją.

W trakcie konferencji rozdano nagrody za wzorowe podejście do wykonywania obowiązków związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich w sezonie 2013/14. Spośród 52 kierowników ds. Bezpieczeństwa Ekstraklasy, I Ligi i II Ligi zostało wyróżnionych 12, wśród nich znalazł się Jerzy Tomczak, kierownik ds. Bezpieczeństwa na siedleckim stadionie. Wyróżnienie otrzymała również Miejska Komenda Policji W Siedlcach.

Komentarze (1)

  1. kibic dodano 7 lat temu

    Gratulacje.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?