SPIN

Pomalował pomnik Kaczyńskiego (zdjęcie)

Aneta Borkowska niedziela, 9 listopada 2014, 08:12 Aktualnie

kaczynski pomnik

Jak poinformował nas czytelnik, który przed chwilą przejeżdżał ulicą Sokołowską ktoś pomalował pomnik Lecha Kaczyńskiego, który stoi przy skrzyżowaniu z ulicą Cmentarną. W chwili obecnej przy pomniku jest straż miejska.

28 komentarzy

 1. Straz Miejska ma przy tym pomniku dyżur calodobowy dodano 7 lat temu

  a płacimy my – rownież ci, co tego pomnika nie chcieli.
  Tak to jest, jak robi się cos wbrew woli mieszkańców. Ciekawa sprawa – to jest pomnik partii PIS, więc w zasadzie z "urzędu" tego ścigać nie można, musi Sobolewski wnieść prywatne oskarżenie.
  No właśnie – jak to Wygląda od strony prawnej?

  • Heniek dodano 7 lat temu

   Że nie szkoda było komuś marnować farbę dla tej postaci?

   • Leszek Myśliński dodano 7 lat temu

    Dla idei dorzucę kilka puszek 😉

 2. a... dodano 7 lat temu

  A na tablicy z nekrologami przy parafii Św. Józefa wisiało oświadczenie majątkowe Kudelskiego. No o 9,30 ktoś je zerwał.

  • Leszek Myśliński dodano 7 lat temu

   Może to jakiś znak…stara władza obumiera i leśnym dziadkom, DZIĘKUJEMY!!!

 3. Nareszcie dodano 7 lat temu

  znalazł się prawdziwy patriota, który nie mógł ścierpieć poniżania imienia śp. prezydenta w porównaniu z tą postacią z cokołu. Lech Kaczyński wielkim prezydentem był, a pomnik przypomina krasnala ogrodowego.
  Każdy prawdziwy Polak i patriota.powinien zaprotestować przeciwko umieszczeniu imienia i nazwiska prezydenta pod tą karykaturą jak została na pomniku umieszczona.
  W dodatku w ręke dano jej logo PIS – a jak wiadomo – prezydent Lech był jedynym w dziejach powojennej Polski – prezydentem WSZYSTKICH Polaków.
  Zatem postać na pomniku w żaden sposób nie może być postacią Kaczyńskiego. A co za tym idzie – oburzenie prawdziwych patriotów w sprawie podpisania jej nazwiskiem prezydenta jest jak najbardziej uzasadnione.

 4. Rudolf dodano 7 lat temu

  Mieszkańcy Siedlec nie chcieli i dalej nie chcą tej maszkary. Ja osobiście oddam głos na tego kandydata na prezydenta, który publicznie zadeklaruje, że to coś rozbierze, wezwie pana Sobolewskiego do zabrania, jak w określonym czasie nie zabierze, to zorganizuje transport i wywiezie mu to pod Carlosa.

 5. o dodano 7 lat temu

  Bardzo dobrze, przecież to było do przewidzenia. Tak to jest robić coś wbrew społeczeństwu. Gdyby nie zginął w Smoleńsku, miesiąc po przegranych wyborach nikt by o nim nie pamiętał, a tak pomniki mu stawiają. Ha ha ha.

 6. mr2 dodano 7 lat temu

  zaczęło się i tak późno! A teraz Pan płaci, Pani płaci, wszyscy płacimy…

 7. Prowokacja i co ona da PIS-owi? dodano 7 lat temu

  Prowokacja na którą SPIN dał się komuś nabrać.
  Ten kto niby miał zamalowywać nazwisko litera po literze dokładnie zamalowywał nazwisko by nie zamazać marmuru i to pod nadzorem kamery.
  Kto w to uwierzy?

 8. Kroll dodano 7 lat temu

  No to widać do czego Straż Miejska jest potrzebna w tym mieście…. do warowania przy pomniku kurdupla…

 9. Tara dodano 7 lat temu

  Czujecie się lepiej po napisaniu tych ohydnych "komentarzy"?

  • Anonim dodano 7 lat temu

   Leć do Madrytu

   • Realista dodano 7 lat temu

    Dobre!. I weź dietę kilometrową, żonie drinka i olej imprezę.

 10. Leszek Myśliński dodano 7 lat temu

  Czy zgłaszał ktoś to SM? Ja dwukrotnie w tygodniu zgłaszałem do Straży Miejskiej w Siedlcach możliwość wykroczenia z Art.110 Kodeksu Wyborczego. Chodziło o tzw słupników, czyli materiały wyborcze, głównie kandydatów z PIS, STS i PO umieszczanych na słupach przesyłowych i oświetleniowych. Straż dwukrotnie odmówiła przyjęcia zgłoszenia i wizji lokalnej. W związku z powyższym złożyłem w piątek skargę do Prezydenta Miasta na bezczynność Straży Miejskiej w Siedlcach.
  Może pora na likwidację Straży Miejskiej w naszym mieście?
  Od lat są na minusie.

  • k. kuligowska dodano 7 lat temu

   Jeśli mają pozwolenie na zajęcia w ten sposób pasa drogowego to nie ma nic do gadania. Nieznajomość prawa szkodzi.

   • Realista dodano 7 lat temu

    Sorry, ale np. PGE wydało komunikat zabraniający wieszania czegokolwiek na urządzeniach przesyłowych. A słupy do nich należą.

  • I co to da? dodano 7 lat temu

   Na starej bramie Kudelski z towarzystwem wisi nadal, a tak walczący o swoje dobre imię Orzełowski – wisi na wszystkich słupach – od prądu i telefonicznych – przy ulicy Piaski Zamiejskie.
   Co wolno wojewodzie – mowili kiedyś – to ie tobie smr….

  • Sławek dodano 7 lat temu

   Popieram, już czas na tych nierobów.

  • :) dodano 7 lat temu

   Szanowny Panie kandydacie na radnego… koledzy z pańskiego ugrupowania również tam wiszą…. zacznij Pan moralizować swoich kolegów a potem "naprawiaj" świat.

 11. nie powiem dodano 7 lat temu

  Frodo już w Siedlcach!
  Premiera w grudniu…

 12. "Prawi Sprawiedliwi" dodano 7 lat temu

  Gdy trzej zawieszeni posłowie PiS dostali zgodę Sejmu na przejazd samochodami do Madrytu, od dwóch tygodni mieli już zakupione bilety tanich linii lotniczych dla 8 osób – informuje Radio ZET.

 13. Gdyby dodano 7 lat temu

  Siedlecki sprawiedliwy zrobił porządek w swoich szeregach przed wyborami wybory miał by wygrane, a tak marne szanse.

 14. mi się nie podoba dodano 7 lat temu

  czy "malarz" dostanie medal od prezydenta ?

 15. obserwator II. dodano 7 lat temu

  Ktoś kończył szkołę i nauczył się malować.W latach 80 malowali mury wypisywali różne hasła a dzisiaj ich dzieci malują pomniki tym którzy byli dekownikami w czasach rewolucji i obalania komunizmu a dzisiaj może wyrośnie nowy malarz narodowy.Świat należy do młodzieży i każdy ma prawo malować jak nie ściany to "lubiane" pomniki.Taka jest kolej rzeczy.

  • do Obserwator II ..Miał być "radosny" i "cięty" post? dodano 7 lat temu

   Miał być "radosny " i "cięty" post. riposta ? oj ,to smutno bo wypada biednie a wręcz żałośnie w obliczu popierania wandalizmu .Jaki by nie był obiekt tego wandalizmu,wandal zostaje wandalem. I popieranie go przez światłych ludzi świadczy ,że nie są jednak "światli" tylko co najmniej prości. Tak samo jak ,zamiast słowa " kradzież" nie można używać lżejszego stwierdzenia "przywłaszczenie mienia", Bo kradzież,to kradzież, Morderstwo to morderstwo. A wandal to wandal. Taki relatywizm w pojęciach doprowadził do zbrodni np. Faszyzmu. A więc witajmy w Siedlcach FASZYSTÓW ?

 16. Karol dodano 7 lat temu

  Zakładam Komitet Rozbiórki Pomnika. Kto się przyłączy?

  • popierający dodano 7 lat temu

   Ja:)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?