SPIN

Urodziny na basenie – Skok do wody po przygody

Aneta Borkowska wtorek, 18 listopada 2014, 21:43 Sport

Park Wodny Siedlce to najnowocześniejszy obiekt rekreacyjny w regionie. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie w nim wspaniałe miejsce do relaksu, odpoczynku i zabawy.

W dniu swojego święta każde dziecko powinno się bawić i uśmiechać. Najlepsza zabawa to ta w gronie przyjaciół. Jeśli do tego dołączymy wodne szaleństwo i turniej bowlingowy, to możemy mieć pewność, że będzie to niezapomniany dzień. W zabawie mogą uczestniczyć wszystkie dzieci bez względu na posiadane umiejętności pływackie i gry w kręgle.

fot. Michal Moryl

W ramach oferty urodzinowej zapewniamy:
– animatorów (opieka i realizacja zabawy na hali basenowej);
– realizacja jednego ze scenariuszy zabaw dla dzieci („Wodny Świat Piratów” i „W Krainie Księżniczek”);
– wstęp na basen;
– płytę ze zdjęciami urodzinowymi;
– urodzinowe przyjęcie w AquaPool&Bowling Bar. Zorganizowane zostanie według wcześniej ustalonego menu;
– turniej w kręgielni.

Nie ma obaw, że ktoś nie zdobędzie punktów. Wszystkie tory mają specjalnie wysuwane płotki, które zapewniają celne trawienia.

Informację i zamówienia:

Opcja I – zabawa na hali basenowej – 600 25 17 09, e-mail: j.merz@parkwodny.siedlce.pl
Opcja II – zabawa na hali basenowej + poczęstunek – 797 532 483, e-mail: aquabarsiedlce@gmail.com;
Opcja III – zabawa na hali basenowej + poczęstunek + turniej bowlingowy – 797 532 483, e – mail: aquabarsiedlce@gmail.com

fot. Michal Moryl

Młodzież zapraszamy do organizowania u nas imienin, urodzin czy choćby wszelkich imprez klasowych.

Możesz zaskoczyć znajomych i sprawić, że właśnie twoja impreza będzie w towarzystwie stawiana za wzór. Zaproś ich na jedyne w swoim rodzaju przyjęcie w Parku Wodnym Siedlce – najnowocześniejszym obiekcie rekreacyjnym w regionie, wspaniałym miejscu relaksu, odpoczynku i zabawy.

W Parku Wodnym Siedlce zorganizujemy twoją niepowtarzalną imprezę rocznicową, imieninową czy choćby – uczczenie pomyślnego zdania egzaminu i zakończenia studiów. Zrealizujemy zamówienie, według Państwa autorskich pomysłów na dobrą zabawę.

Firmom oferujemy organizację konferencji i imprez integracyjnych. Informacje i zamówienia: tel.: 797 532 483, mail: aquabarsiedlce@gmail.com

źródło: ARMS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.