SPIN

Andrzej Sitnik – Dla dobra miasta ponad polityczne podziały

Aneta Borkowska piątek, 21 listopada 2014, 10:52 Aktualnie, Wybory Samorządowe Andrzej Sitnik

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Siedlec!

Jak Państwo wiecie, ubiegam się o zaszczytne stanowisko Prezydenta Miasta Siedlce.

W pierwszej turze wyborów, dzięki Państwa przychylności i zaufaniu, uzyskałem wspaniały 25% wynik poparcia, co pozwoliło mi na dalszą rywalizację. Mój program wyborczy powstał na podstawie pewnego rodzaju diagnozy społecznej oraz wsłuchiwania się w potrzeby miasta i okazał się atrakcyjnym dla szerokiej rzeszy Siedlczan. Bardzo serdecznie za to poparcie dziękuję.

Rezultat wyborczy nie pozwolił mi spocząć na laurach ale zachęcił do dalszej aktywności na rzecz sukcesu i dobra wspólnego naszego miasta.  Otóż, korzystając ze sposobności, chcę podzielić się z Państwem informacją, iż w ostatnich dniach udało mi się doprowadzić do spotkania z Ministrem Infrastruktury i Cyfryzacji w Warszawie – Panem Andrzejem Halickim. To robocze spotkanie mające formę konsultacji, miało na celu zapoznanie się z ofertą dotycząca bezpłatnego programu zarządzania jednostkami administracyjnymi naszego miasta. Wdrożenie tego  systemu dałoby nam szansę na śledzenie postępu złożonego dokumentu czy określonej sprawy bez konieczności osobistej wizyty w biurach Urzędu Miasta. Do tego celu wystarczy jedynie komputer i dostęp do Internetu. System ten usprawni pracę urzędników i przyspieszy załatwienie formalności a co za tym idzie wszyscy zaoszczędzimy czas i pieniądze. Bylibyśmy pierwszym miastem posiadającym takie oprogramowanie.

Mój start w wyborach z ramienia KWW Bezpartyjne Siedlce, pozwala mi na kontakty i działania ponad wszelkimi podziałami partyjnymi. Krótko mówiąc – wszystkie drzwi są przede mną otwarte. Nie ukrywam, że jest to moim atutem i wielką szansą, która uprawnia mnie do szukania wszelkich możliwych kontaktów i rzetelnych, profesjonalnych rozwiązań. Jednocześnie nie chciałbym, aby konkurencja polityczna, cynicznie wykorzystała moje działania do bezpardonowej walki, próby manipulacji i hucpy politycznej w imię zasady „im gorzej, tym lepiej” …  W tak krótkim czasie osiągnąłem to, o czym obecni włodarze miasta nie mieli czasu pomyśleć zajęci podpisywaniem umowy koalicyjnej, dzieląc przysłowiowe „stołki”.

Szanowni Państwo – jest realna szansa na to, że zmiana w Siedlcach jest możliwa.

W drugiej turze wyborów na Prezydenta Siedlec spotkam się 30 listopada z obecnym Prezydentem Panem Wojciechem Kudelskim.  Serdecznie zachęcam do aktywnego uczestnictwa w wyborach i oddania głosu TAK na moją skromną osobę.

Dziękuję i pozdrawiam …..
Andrzej Sitnik

Materiał sfinansowany przez KWW Bezpartyjne Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.