SPIN

Inwestycje w Siedlcach na najbliższe lata

Beata Głozak czwartek, 27 listopada 2014, 20:40 Aktualnie

Centrum przesiadkowe, ośrodek onkologiczny i laboratorium – zgodnie z zapisami kontraktu terytorialnego to jedne z najważniejszych inwestycji najbliższych lat na Mazowszu.    

Dokument podpisali minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak oraz marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Kontrakt zawiera najważniejsze inwestycje, które mają być realizowane głównie przy udziale środków unijnych w latach 2014-2020.

Wśród kluczowych dla województwa mazowieckiego inwestycji jest m.in. Zintegrowany Wielofunkcyjny Węzeł Wymiany Pasażerskiej w Siedlcach, Siedlecki Ośrodek Onkologiczny oraz Laboratorium Środowiskowe przy siedleckim uniwersytecie. Realizacja tego ostatniego projektu jest uzależniona m.in. od pozytywnej oceny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

inf. pras. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego/opr.bg

9 komentarzy

 1. bbb dodano 7 lat temu

  Czyli Kudelski miał rację – centrum przesiadkowe, nie parking, który proponował Sitnik. Zamiast do Halickiego powinien pojechać do ministra infrastruktury i rozwoju. Z Sitnikiem zostaniemy na parkingu.

  • czytamuwaznie dodano 7 lat temu

   jednym z elementow centrum przes. jest wielopoziomowy parking na kilkaset pojazdow.

 2. czyli dodano 7 lat temu

  Struzik jaki pilny, do poniedziałku nie zaczekał?

 3. ale newsy dodano 7 lat temu

  super na dobry sen

 4. SITNIK - dyktator! dodano 7 lat temu

  Nikt o tym nie pisze, ale przecież to skandal!! Przypomnijmy sobie!
  Panie Siewnik!
  Zaprząść kobiety do mycia pańskiego samochodu, na kolanach? To było bezczelne i chamskie. A było samemu polerować swój samochodzik, albo zaprząść swoja żonę.
  Aż strach myśleć, co na tym OSiRZE za Pana Sitnika, mogło się dziać!!! Terror!!!
  Ciarki, aż mnie przechodzą, jak wczuje się w rolę tych kobiet.

  • wesoły lulek dodano 7 lat temu

   Mnie osobiście ciarki przechodzą jak sobie uświadamiam że będę musiał ze SWOICH pieniędzy oddawanych w podatkach spłacać dług miasta wygenerowany przez sitwę naszego koffanego el presidente.

 5. Gest poparcia dodano 7 lat temu

  To ewidentny gest poparcia dla Kudelskiego. I wskazanie, że Sitnik (jest siedleckim Kononowiczem) i się nie liczy, gestem mówią: z Sitnikiem nie chcemy współpracować, bo kto to jest?.

 6. PO PSL dodano 7 lat temu

  Ci niedobrzy, najgorsi, którzy podobno dążą w stronę Białorusi podpisały dla Siedlec dla Pisowskiej władzy pieniądze.
  Na miejscu PIS odmówił bym zwłaszcza, że to tuż przed II turą wyborów. Dla PiS to brudne pieniądze.
  Na zdjęciu Kopacz i Struzik (strona www UM)

 7. aag dodano 7 lat temu

  Jest taka stara zasada "Lepszy wróg własny niż obcy". Marszałek Sruzik wie, że wypracował sobie układy także w Siedlcach a zmiana może być dla jego kieszeni bolesna…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?