SPIN

Siedleccy Seniorzy dbają o swój sen

Beata Głozak poniedziałek, 1 grudnia 2014, 13:06 Aktualnie

W jaki sposób radzić sobie z zaburzeniami snu i bezsennością? Tego dowiedzą się słuchacze Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas specjalnego wykładu Seniorzy usłyszą, co mogą zrobić, aby walczyć z problemami ze snem, które tak często dotykają tę grupę wiekową. Siedlce to jedno z miast, gdzie trwa kampania „Seniorze! Zadbaj o swój zdrowy sen”.

„Dlaczego budzę się w nocy?”, „W jaki sposób poprawić jakość mojego snu?”, „Jak sprawić, aby sen był zdrowszy?” – seniorzy uzyskają odpowiedzi na te pytania w ramach kampanii „Seniorze! Zadbaj o swój zdrowy sen””. Siedlce to jedno z wielu miast w Polsce, w których trwają spotkania organizowane w Uniwersytetach Trzeciego Wieku. W tym czasie będzie można nie tylko uzyskać praktyczną wiedzę na temat kłopotów z bezsennością, ale także poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Wykład odbędzie się we wtorek (2 grudnia) o godzinie 14.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach – Siedlecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. Pułaskiego 6.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?