SPIN

OCZAMI KOBIET: „3 serca” – wygraj bilety

Aneta Borkowska niedziela, 7 grudnia 2014, 17:41 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W najbliższą środę (10 grudnia) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat „3 serca”.

Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku, Marc spóźnia się na pociąg do Paryża. Czekając na stacji, poznaje Sylvie. Po nocy spędzonej na spacerze i długich rozmowach o życiu, Marc zaprasza Sylvie do Paryża. Pech sprawia, że sam nie może się zjawić na spotkaniu. Postanawia odnaleźć Sylvie, ale w międzyczasie poznaje Sophie, nie mając pojęcia, że znalazł… jej siostrę.

reżyseria: Benoît Jacquot,
scenariusz: Benoît Jacquot, Julien Boivent,
aktorzy: Benoît Poelvoorde, Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Belgia, Francja, Niemcy,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 106 minut,

Słodkie piernikowe serca od Zakładu Aktywności Zawodowej, próbki kosmetyków Ziaja i ekskluzywne zabiegi pielęgnacyjne od Strefy Piękna działającej przy Klonowa Spa&Sport – to atrakcje przygotowane na ostatni przed świętami pokaz w ramach Oczami Kobiet!

Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać tytuł filmu. Jedno zgłoszenie na jeden film. !!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!!

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?