SPIN

Nowy dyrektor Domu Pomocy Społecznej

Aneta Borkowska wtorek, 9 grudnia 2014, 10:33 Aktualnie

Jak nieoficjalnie dowiedział się SPIN w Domu Pomocy Społecznej doszło do zmiany dyrektora. Dotychczasowego dyrektora Adama Kowalczuka zastąpił Sławomir Piotrowski, wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

27 komentarzy

 1. Andy dodano 10 lat temu

  Wybitna postać, w ODR jeszcze po nim rozpaczają

 2. ono dodano 10 lat temu

  W MOPR się również nie wykazał. Pracownicy świętują jego odejście, współczucie dla pracowników DPS

 3. URZĘDNIK dodano 10 lat temu

  Koszmar….

 4. ADi dodano 10 lat temu

  Pan Prezydent powinien problemy Dps rozwiązać a nie zamiatać pod dywan i zmieniać dyrekcję, to nie jest żadne rozwiązanie. Proszę pomyśleć o dobru mieszkańców DPS

 5. jj dodano 10 lat temu

  To ten pan co zmienił front w wyborach w gminie Siedlce.Ot opłacało się zrobić z siebie d….a.A Pani radna niedoszła ze Strzały co dostała???Tak zapewniała wyborców,że walczy z Bieńkiem, a co wyszło!!!.Niech Pani więcej nie startuje,bo pamiętamy i nie zapomnimy.

 6. Pensionariusz dodano 10 lat temu

  A dlaczego nie ma pana Kowalczuka?

 7. Urzędnik dodano 10 lat temu

  KOSZMAR!!!
  Wyrazy współczucia dla DPS – u.

 8. wstyd dodano 10 lat temu

  Kowalczuk to bardzo dobry Człowiek. Zal mieszkancow dps. Szkoda ze znow fachowiec z pis przychodz

 9. pom dodano 10 lat temu

  Ale najważniejsza jest przynależność do rodziny posła Tch… Jeszcze tylko syn do awansowania w Pwik i można odpocząć.

 10. xyz dodano 10 lat temu

  A Pan Kowalczuk co i gdzie będzie robił? Wie ktoś?

 11. to ten dodano 10 lat temu

  To ten Piotrowski który jest niewybieralny??? Za jakie zasługi ten stolec????? On nic nie osiągnął. Pan nikt.

 12. Icek dodano 10 lat temu

  No cóż jeszcze jeden specjalista od wszystkiego, od rolnictwa i pomocy społecznej. Teraz od opieki geriatrycznej. Śmiech na salach dps-u słychać w całym mieście tylko nie na placu Niepodległości.
  A swoją drogą może wreszcie ktoś utrze nosa wszech władnym paniom opiekunkom. Zbiera im się od wielu, bardzo wielu lat. Zapomniały że mają się mieszkaniami opiekować, a nie politykę wewnątrz placówki uprawiać.
  A czy zastępca też poszła sobie na szczaw?

 13. izi dodano 10 lat temu

  Jak to gdzie, spadł na cztery łapy i ponownie wrócił do MOPR na zastępcę. Sprawiedliwości nie ma żadnej, zwalniał liczi z uśmiecham, nie szanował ich i dostał nagrodę. Kolejna ciepła posadka dla ulubieńców.

  • Anonim dodano 10 lat temu

   To nie były dyrektor powinien być ukarany ale opiekunki, którym nie chce się pracować tylko pod płaszczykiem tej mafii jaką jest solidarność robią co chcą. Płacą co miesiąc mafii haracz w postaci składek a w zamian oni bronią je mimo wszystko i śmieją się pozostałym pracownikom w twarz. To się musi skończyć

  • pp dodano 10 lat temu

   W normalnej pracy za takie zachowanie jakiego dopuściły się zwolnione opiekunki poleciałyby z większym hukiem, Pan Dyrektor i tak był zbyt pobłążliwy. A teraz dwie Panie chodzą uśmiechnięte po dps i przynoszą wstyd innym opiekunkom, zero honoru!

 14. do ono i urzędnika dodano 10 lat temu

  jasne że był zły, bo nie tolerował lenistwa i kombinatorów i nie dawał zasiłków za "nie robienie nic" tylko kierował do pracodawców

 15. mni dodano 10 lat temu

  Zwolnił 2 opiekunki które się znęcały nad mieszkańcami i miał rację. Pech tylko chciał że należały do solidarności i Pan prezydent przywrócił panie do pracy bo przestraszył się związków. Brawo wystarczy należec do związków i być bezkarnym, prawda i sumienna praca się już nie liczy.

 16. Anonim dodano 10 lat temu

  Ludzie nie dajcie się tłamsić tym solidaruchom. To one powinny iść na szczaw, a nie dyrektor, bo to wszystko przez te okropne baby. Pięć lat temu też robiły zadymę i teraz znowu one. Kiedyś musi się to skończyć!!!!!

 17. xxx dodano 10 lat temu

  tak dalej nie może być!!!! Prezydent nie wie co zrobił zmieniając dyrektora, jaką krzywdę wyrządził znacznej większości pracowników. Swoją decyzją pokazał w kilka dni po wyborach gdzie tak naprawdę ma swoich wyborców. Pracownicy pamiętajcie przy wyborach parlamentarnych o tym prawie i sprawiedliwości reprezentowanym przez tutejsze władze PIS-u. Macie namacalny dowód na to ile warta jest prawda i uczciwość. Namawiajcie swoje rodziny by nie głosowały na tych hipokrytów.

 18. MLODY dodano 10 lat temu

  jak będzie mądrym dyrektorem i nie będzie mu jak do tej pory zależało tylko na stołku to poradzi sobie z watahą leniów i solidarność im nie pomoże-lenistwo i brak jakichkolwiek norm ludzkiego odruchu do chorych cierpiących ludzi-a co do solidarności to już kilka lat wcześniej przyczyniła się do zwolnienia wspaniałego pracownika -biały taki sam jak reszta dupolizjadów

 19. cooooooooooooooooooooooo dodano 10 lat temu

  a cooooooooooooo z panią v-ce Mrzenką?????????????/

 20. mieszkaniec dodano 10 lat temu

  a ja pierwsze słyszę że Piotrowski to rodzina z Tchórzewskim- i czy to prawda??/ bo większość mieszkańców nie wie

 21. GALL dodano 10 lat temu

  Jeżeli są jakieś niejasności to można powiadomic TVN lub POLSAT,oni lubią takie tematy.

 22. ono dodano 10 lat temu

  Ostatnie 5 komentarzy pisane przez 2 -3 osoby pracujące w bliskim otoczeniu dyrektora. One najbardziej płaczą, teraz co z nimi będzie? Rozpacz znowu będą musiały podlizywać się. Ciekawe czy utrzymają się

 23. pffff dodano 10 lat temu

  DPS sie nie da!!!! opiekunkom ,które maja sprawy w prokuraturze nie powinny pracowac !!!

 24. jerzol dodano 10 lat temu

  Dyrektorem powinna być kobieta, lub "chłop z jajami"

 25. pracownik dodano 10 lat temu

  Oj placza paniusie po Kowalczuku bo profity sie skonczyly.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?