SPIN

Policja dementuje plotki w sprawie zaginięcia Joanny Kałabun

Aneta Borkowska piątek, 19 grudnia 2014, 14:15 Aktualnie

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi okoliczności związanych ze sprawą poszukiwań 31 – letniej mieszkanki naszego miasta Komenda Miejska Policji w Siedlcach oświadcza:

Sprawa poszukiwawcza Joanny Patrycji Kałabun jest cały czas prowadzona i pracują przy niej najbardziej doświadczeni funkcjonariusze tutejszej jednostki. Dotychczas wykonano szereg sprawdzeń oraz zweryfikowano każdą przekazaną nam informację. Policjanci zajmujący się tymi poszukiwaniami przez 24 godz. na dobę wykonują ogromną pracę jednak mając na uwadze charakter tych ustaleń o ich szczegółach – ze względu na dobro sprawy poszukiwawczej – nie możemy na razie informować.

Dementując jedną z plotek informujemy, że w ostatnich dniach w Siedlcach oraz na terenie powiatu nie odnaleziono żadnych zwłok kobiet z usuniętymi organami wewnętrznymi. Siedlecka Komenda nigdy nie prowadziła takich spraw.

Do dnia dzisiejszego do naszej jednostki nie dotarła jakikolwiek informacja o próbie porwania kobiety, do którego miałoby dojść w Siedlcach czy też na terenie pow. siedleckiego – w tym również w rejonie Galerii Siedlce.

Wszystkie tego typu informacje mają charakter plotek i nie maja nic wspólnego z prawdą!

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o nie powtarzanie wszystkich tych wymyślonych informacji oraz spekulacji powodujących szerzenie się psychozy strachy i dezinformacji.

O wszelkich nowych ustaleniach oraz postępach sprawy poszukiwawczej dotyczącej zaginionej Joanny Patrycji Kałabun będziemy informowali Państwa na bieżąco.

podinsp. Jerzy Długosz, oficer Prasowy KMP w Siedlcach.

4 komentarze

 1. mundry dodano 8 lat temu

  to nie plotki to so fakty

 2. erykos dodano 8 lat temu

  Nigdy nie pojme co ludzie ktorzy wymyslaja takie plotki maja we lbach . Aby poczuc sie przez chwile zawrzni plota co im slina na jezyk naniesie – nie mysla jaki bol moga sprawic rodzininie tej osoby , jaka chora atmosfere zaprowadzaja w miescie i jaki negatywny wplyw na dalsze poszukiwania moga miec takie plotki.

 3. ja dodano 8 lat temu

  czy coś się ruszyło w tej sprawie?

 4. Mam dodano 8 lat temu

  Erykos tak mowia bo to prawda tylko wlasnie jak jest napisane- nie chca szerzyc pschozy

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?