SPIN

Przedszkolaki na spotkaniu z panią Leśnik

Aneta Borkowska czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26 Społeczeństwo

W środę (14 stycznia) w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Siedlcach został zorganizowany wyjazd do Stoku Wiśniewskiego z okazji Choinki Noworocznej. 

Cieplutko ubrani i z dobrami humorami dotarliśmy na miejsce, następnie  udaliśmy się do lasu na spotkanie z panią Leśnik, która udzieliła nam pogadanki edukacyjnej o zwierzętach leśnych. Po tak ciekawej prelekcji  przyszedł czas na przejażdżkę bryczką po okolicy, która sprawiła dzieciom wiele radości, ale to jeszcze nie koniec atrakcji….

W gospodzie czekał na nas pyszny posiłek, po którym przystąpiliśmy do dalszych zabaw i pląsów z wyjątkowym gościem jakim był Święty Mikołaj. Po dniu pełnym atrakcji  z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do przedszkola, gdzie na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka, którą były prezenty od Świętego Mikołaja.

Dzień spędzony na świeżym powietrzu będziemy mile wspominać. Wyprawa wzbogaciła nas o wiele pięknych przeżyć, pozwoliła na aktywny wypoczynek, a także stała się inspiracją dla działań twórczych.

źródło: MP nr 6

Komentarze (1)

  1. Anonim dodano 7 lat temu

    Dzieciaki dużo się dowiedziały tego dnia. Popieram takie inicjatywy.
    mama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?