SPIN

Sposób na ferie w Parku Wodnym

Aneta Borkowska czwartek, 15 stycznia 2015, 10:46 Aktualnie

ferie na wyr

Co robić w Siedlcach w ferie zimowe? Sposobów na ich spędzenie jest wiele. Naszym zdaniem jeden z lepszych został wymyślony w Parku Wodnym Siedlce. To właśnie tam od 17 stycznia do 1 lutego będą trwały Aqua Ferie.

– Serdecznie zapraszam młodzież szkolną do odwiedzania parku wodnego. Liczymy na podobną, a nawet większą frekwencję niż w ubiegłym roku, kiedy to w czasie pierwszych Agua Ferii z atrakcji parku wodnego korzystało ponad półtora tysiąca osób dziennie – mówi Mariusz Gruda – prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

W czasie Aqua Ferii ceny biletów wstępu do Parku Wodnego Siedlce zostaną obniżone tak, aby każdy mógł skorzystać z jego dobrodziejstw. Do tego utrzymane zostaną wszystkie promocje. Więcej informacji na stronie: parkwodny.siedlce.pl

Uwaga!
W niedzielę 18 stycznia od godz. 14.00 do 17.00 zapraszamy dzieci na warsztaty artystyczne do Parku Wodnego Siedlce. Podczas wspólnych zajęć każde wykona swoje własne akwarium, a w nim rybki, rośliny i skarby. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku, a udział w nich jest nieodpłatny.

cennik ferie

źródło: ARMS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.