SPIN

Zmiana w zarządzie PKS Siedlce

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 lutego 2015, 19:59 Aktualnie

W związku z procesami restrukturyzacyjnymi, jakie wdrażane są w PKS w Siedlcach S.A., wczoraj (1 lutego) nastąpiła zmiana zarządu spółki. Obowiązki nowego prezesa zarządu przejął Jacek Semczuk, który pełni jednocześnie funkcję prezesa zarządu w spółce PKS w Olsztynie S.A.

Decyzja o zmianie wpisała się w ustalenia dotyczące restrukturyzacji firmy, podjęte na spotkaniu z przedstawicielami władz Siedlec oraz załogi spółki 28 stycznia.

Podczas dzisiejszego spotkania właściciela, nowych i ustępujących władz spółki oraz przedstawicieli związków zawodowych omówiono wspólne działania i kroki niezbędne dla utrzymania działalności przewozowej przedsiębiorstwa.

źródło: Retail Provider Wrocław Sp. z o.o.

10 komentarzy

 1. Ona dodano 7 lat temu

  Kombinacje, szantaże "właścicieli" o likwidacji, a potem o uzdrowieniu firmy oraz dziwne ustalenia związków z władzami Miasta Siedlce – spowodowały zmiany w zarządzie ? Co to jest za strategia, a kto to jest p. Semczuk – bo jeżeli to gość z Lublina – to pracownicy mogą się już pakować. Co na to p. J/N, który zna tego pana.

 2. Marian dodano 7 lat temu

  Skończyły się konwenanse i skończy się PKS w Siedlcach.

 3. ooooo dodano 7 lat temu

  Ta cała sprawa to od początku był blef. Mam nadzieję, że prezydent Kudelski będzie trzymał rękę na pulsie i nie pozwoli prywatnym hochsztaplerom robic przekrętów.

 4. Gra dodano 7 lat temu

  Jechałem dziś za autobusem z napisami siedleckiego PKS. Miał taką dziwną rejestrację. Nie zaczynała się na S.

 5. xxxxx dodano 7 lat temu

  Ciekawsze autobusy PKS sprzedał do Olsztyna

  • okoo dodano 7 lat temu

   Niestety nie do Olsztyna, nic tu nie doszło, a szkoda. Semczuk rozwali PKS Siedlce, tak, jak wykończył Lublin i kończy Olsztyn

 6. ope dodano 7 lat temu

  Jezeli chodzi o Semczuka to owszem moze i zwolni ale samych kombinatorow. To on postawil Pks w Lublinie na nogi i moge sie zalozuc ze i ten pks ozywi.

 7. Jana dodano 7 lat temu

  Pracownicy PKS dostali wypowiedzenia, pracują do 30 kwietnia 2015.

 8. big dodano 7 lat temu

  … szkoda tych ludzi z PKS, widziałem i słyszałem dzisiaj prezesa (żenada), dobrze, że dresów nie miał na sobie…

 9. Siedlecczak dodano 7 lat temu

  Nie miał dresów? Jeszcze nie

  Zaraz się zacznie "świętowanie" nowego sukcesu lub "odreagowywanie" porażki, będą i dresy, cierpliwości

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?