SPIN

Finaliści Konkursu Wiedzy Ekonomicznej w Collegium Mazovia

Aneta Borkowska sobota, 7 lutego 2015, 23:10 Aktualnie

W Collegium Mazovia odbył się II etap XIII Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej. Znamy już dziesiątkę tegorocznych finalistów.

Z zadaniami zakończonym etapie zmierzyło się 112 uczniów z 36 szkół województw mazowieckiego podlaskiego i lubelskiego. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mieli za zadanie udzielenie odpowiedzi na 30 pytań testowych oraz rozwiązanie trzech zadań z treścią.

Prezentujemy nazwiska finalistów, którzy 6 marca staną do rywalizacji o bezpłatne studia w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej, wycieczkę do Parlamentu Europejskiego ufundowaną przez europoseł Julię Piterę oraz nagrody rzeczowe.

Lista finalistów XIII RKWE wg szkół:
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie (Ozimek Wioleta, Rogulski Michał, Zagrodzka Anna),
2. Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim (Barczuk Tomasz, Kusznieruk Joanna, Mazur Adrian),
3. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku (Szczęsny Krzysztof),
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. M. Kopernika w Siedlcach (Gizińska Katarzyna, Piórkowska Katarzyna),
5. Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie (Przybysławska Joanna),

źródło: Collegium Mazovia

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?