SPIN

„Terytorium Prywatne” FOTOGRAM-u

Aneta Borkowska czwartek, 12 lutego 2015, 10:19 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 19 lutego (czwartek) o godz. 18. na doroczną wystawę fotografii Grupy Twórczej FOTOGRAM pt. „Terytorium Prywatne”.

Tematem Dorocznej Wystawy Grupy Twórczej FOTOGRAM jest tym razem „Terytorium Prywatne”. Autorzy interpretują go w sposób dowolny. Dla jednych jest to ich najbliższe otoczenie – przestrzeń czy teren, na którym żyją. Inni pokazują obszar swoich zainteresowań, np. fotograficznych. Większość z tych wypowiedzi ma charakter bardzo osobisty.

Grupa Twórcza FOTOGRAM działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach od grudnia 2001 roku. Skupia osoby czynnie zajmujące się fotografią. Została powołana w celu rozwijania i upowszechniania twórczości fotograficznej oraz doskonalenia warsztatu i pogłębiania wiedzy o fotografii wśród jej członków. Dotychczas odbyło się dwadzieścia dwie wystawy prac członków Grupy i 13 plenerów edukacyjnych. Wydano wiele katalogów wystaw i kalendarzy. Członkowie Grupy organizują wystawy indywidualne, biorą udział w ogólnopolskich i międzynarodowych plenerach i wystawach.

Wystawa czynna do 20 marca w Galerii Fotografii FOKUS Akademia Sztuk Piękna 7.

zdjęcie od lewej: Agnieszka Król, Andrzej Ruciński. Zdjęcie główne: Adam Krasuski.

Agnieszka_Krol Andrzej_Rucinski

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.