SPIN

Niedbalski odszedł z SKK

Aneta Borkowska wtorek, 17 lutego 2015, 17:09 Sport

Mariusz Niedbalski, który na początku stycznia został szkoleniowcem siedleckich koszykarzy odchodzi z klubu i będzie prowadził ekstraklasowy zespół Trefl Sopot. 38-letni szkoleniowiec poprowadził SKK oficjalnie w pięciu meczach, notując 2 wygrane i 3 porażki. Drużynę SKK będzie ponownie prowadził Wiesław Głuszczak.

5 komentarzy

 1. xyz dodano 7 lat temu

  Widocznie uznał, że z tymi zawodnikami i takim prezesem to tylko spadek z ligi "grozi".

 2. xyz dodano 7 lat temu

  Szkoda, bo Aron znowu nie będzie grał a prezes będzie się wymądrzał. Zmienić prezesa!!!!!

 3. xyz dodano 7 lat temu

  ja proponuję kandydaturę na pierwszego trenera partii SKK, towarzysza R.Oklinskiego. Niech postawi na nogi swoją drużynę. Towarzysz jest idealną osobą do objęcia tego stanowiska. Działacz ten zarówno swoją bohaterską pracą społeczną jak i bogatą wiedzą będzie piastował urząd pierwszego trenera aż do samozagłady klubu, chyba że nadejdzie pomoc ze strony bloku wschodniego to wtedy będzie promyk nadziei o dalszym istnieniu drużyny.

 4. Mimi dodano 7 lat temu

  Ale się uparłeś na tego prezesa, ile można. Wątpię żeby byłemu trenerowi przeszkadzał prezes czy zawodnicy raczej dostał lepszą propozycję i dlatego odszedł, pewnie 90% ludzi by tak zrobiło, to jest ich praca idą tam gdzie więcej dostaną a nie tam gdzie im się miasto czy skład klubu podoba.

 5. Kibic dodano 7 lat temu

  Można baaaaardzo dużo.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?