SPIN

Djousse podpisał kontrakt z Pogonią

Aneta Borkowska niedziela, 22 lutego 2015, 10:11 Sport

Kameruńczyk Donald Djousse podpisał kontrakt z siedlecką Pogonią. 24-letni napastnik trafił do Siedlec z algierskiego JS Saoura.

Nowy zawodnik biało-niebieskich pierwsze kroki w karierze stawiał w AS Matelots, a następnie grał w Kadji Sport Academy i Mount Cameroon, skąd w 2007 roku trafił do gruzińskiego FC Bordżomi. Tam jego gra została dostrzeżona przez działaczy wielokrotnego mistrza Gruzji – Dynama Tbilisi, do którego odszedł rok później i spędził tam trzy sezony, strzelając 9 goli w 60 meczach. W 2011 roku trafił z Gruzji do Polski, a dokładniej do szczecińskiej Pogoni, z którą awansował do T-Mobile Ekstraklasy. Po 2,5-rocznej grze w drużynie Portowców przeszedł do algierskiego JS Saoura, w którym grał tylko przez pół roku.

tekst oraz zdjęcie: Pogoń Siedlce

3 komentarze

 1. oko 1 dodano 7 lat temu

  Może dotarł na starej zardzewwiałej barce gdzieś u wybrzeży Portofino z 2000 uciekinierów na pokładzie?

 2. tade dodano 7 lat temu

  czy już niema w Siedlcach młodych zdolnych, tylko trzeba ściągać trzeciorzędnych z krajów trzeciego świata za niewyobrażalne pieniądze. A miasto tonie w długach. Chętnie bym poszedł na mecz pogoni Siedlce
  ale tam naszych rodowitych mieszkańców to z lupą szukać, Jakaś napływowa hałastra, za niebotyczne
  jak na nasze warunki gaże.

 3. tade dodano 7 lat temu

  Administracja nie zaakceptowała tego komentarza na podstawie punktu nr §1.ust. 6 Regulaminu dodawania komentarzy

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?