SPIN

Ostatni czas dla kandydatek do korony Miss

Beata Głozak czwartek, 19 marca 2015, 23:07 Aktualnie, Społeczeństwo

plakatW najbliższą sobotę, 21 marca o godz. 11. w klubie „Rafa” przy ul. Rynkowej w Siedlcach zaczną się eliminacje do konkursu Miss Ziemi Siedleckiej i Miss Nastolatek Ziemi Siedleckiej. Wybory najpiękniejszych kobiet naszego regionu po raz 23 organizuje „Tygodnik Siedlecki”.

Dziewczyny, które chcą spróbować swoich sił w konkursie powinny do jutra do godz. 14 złożyć wypełnione ankiety do redakcji gazety (osobiście lub na maila tygodnik@siedlecki.pl) lub przynieść je bezpośrednio na eliminacje. Nastolatki muszą mieć dodatkowo pisemną zgodę swoich rodziców. Na sobotnie eliminacje należy przynieść szpilki i … dobry humor.

Najpiękniejsze kobiety i nastolatki poznamy 24 kwietnia podczas gali finałowej w CKiS Scena Teatralna Miasta Siedlce.

 

4 komentarze

 1. Krzysztof/ Papież dodano 6 lat temu

  Wszystkie Dziewczęta startujące w wyborach Miss Ziemi Siedleckiej są Cudne Zgrabne Wysokie nic dodać nic ująć i tu z 22 Dziewcząt musimy wybrać choć jest to przykre bo są wszystkie Piękne ale tylko jedna może zostać Laureatką i otrzymać Koronę MISS ZIEMI SIEDLECKIEJ 2015 nie jest to dla nas proste odrzucać inne ale na pewno nie w tym roku to w na drugim NIĄ Zostanie swej Piękności i Zgrabności nie ma co się wstydzić GRATULUJE TEJ DZIEWCZYNIE KTÓRA ZOSTANIE MISS ZIEMI SIEDLECKIEJ 2015.

 2. Krzysztof/ Papież dodano 6 lat temu

  Piękne nasze Dziewczęta nie podawajcie się Wszystkie Siedlczanki niech startują w tych wyborach bo wszystkie Jesteście Zgrabne Piękne Urody Naszym Siedlczankom nie brak więc Trzeba ją Pokazać by wszyscy Facecji Ziemi Siedleckiej nasze SKARBY PIĘKNOŚCI zobaczyli. Już Gratuluję Tej PIĘKNOŚCI ZIEMI SIEDLECKIEJ KTÓRA DZIŚ WŁOŻY KORONĘ MISS ZIEMI SIEDLECKIEJ 2015. POZDRAWIAM MAGDĘ CZYŻNIEJEWSKĄ MISS ZIEMI SIEDLECKIEJ 2014 PIĘKNA ZGRABNA DZIEWCZYNA ALE TAKICH WŚRÓD SIEDLCZANEK NIE BRAK.

 3. Krzysztof Świątek/Papież dodano 6 lat temu

  Dziewczęta które startowały w wyborach Miss Ziemi Siedleckiej 2015 wszystkie były Cudne i urocze lecz nie możemy jako Miasto Przyjazne wykluczyć Dziewcząt na Prawdę Pięknych i Zgrabnych wraz z ich Uroczym wyglądem Niepełnosprawnych Miss kandydatek. Na Ręce Wiktorii Gratulacje ale wielki Szacunek dla wszystkich Dziewcząt za Odwagę dla Olgi,Klaudii i Pozostałych Wyrazy Dziewczęta Szacunku i Podziwu za odwagę że Chciałyście Swą Piękność , Zgrabność i urodę nam pokazać nie kryć jej tylko dla Siebie GRATULUJE I MAM NADZIEJĘ ŻE TE ZDJĘCIA KTÓRE ROBIŁEM SOBIE Z WAMI DO MNIE DOTRĄ Z WIKI I INNYMI.

 4. Krzysztof/ Papież dodano 6 lat temu

  Kochane Dziewczęta jak was nie Kochać jesteście Piękne Zgrabne nic Wam nie brakuje tylko Taką jak Wy mieć za Żonę i życie momentalnie się zmienia na lepsze i że jesteście Dziewczętami dzielnymi nie ma w was tremy swoje Cudne Wdzięki pokazaliście publicznie no TAKĄ mieć to jak w tej piosence CUD MALINA PRAWDZIWIE.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?