SPIN

Pobiegnij po puchar w Grand Prix Traktu Brzeskiego

Aneta Borkowska środa, 25 marca 2015, 08:33 Aktualnie, Sport

grand-prix-tb_2015_spin_1000x500px

Grand Prix Traktu Brzeskiego to cykl czterech biegów, które rozegrane zostaną w czterech miejscowościach położonych przy samym Trakcie Brzeskim, bądź w jego pobliżu.

Pierwszy z cyklu będzie bieg na 5 kilometrów – „Mazowiecka Piątka”, który rozegrany zostanie w niedzielę 31 maja w Mińsku Mazowieckim, w ramach organizowanego nieprzerwanie od 1996 roku Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego.
Drugi bieg odbędzie się 14 czerwca do Białej Podlaskiej, gdzie biegacze zmierzą się z dystansem 10 kilometrów. Ten bieg rozegrany zostanie w ramach IV Rodzinnego Pikniku Biegowego „Biała Biega”.
Od 2000 roku w Kodniu rozgrywany jest „Bieg Sapiehów”. To właśnie w tej miejscowości 1 sierpnia zawodnicy wystartują w trzecim biegu z cyklu. Długość trasy to 15 kilometrów.
Półmaraton, będący zwieńczeniem całego cyklu, rozegrany zostanie 30 sierpnia w Siedlcach w ramach VI Biegu Siedleckiego Jacka. To właśnie w Siedlcach wyłonieni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy Grand Prix Traktu Brzeskiego. Będą to ci zawodnicy, którzy wzięli udział co najmniej w trzech biegach i uzyskali w nich najlepsze wyniki.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: www.biegoweGP.pl

źródło: ARMS (reklama) / www.biegoweGP.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.