SPIN

Zmiany w kursowaniu pociągów KM od 26 kwietnia

Beata Głozak czwartek, 9 kwietnia 2015, 21:13 Aktualnie

Od 26 kwietnia do 13 czerwca 2015 r. w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

Na linii nr 2 Warszawa – Łuków wystąpią następujące utrudnienia w kursowaniu pociągów:

1) w związku z trwającą przebudową stacji Warszawa Rembertów i brakiem możliwości korzystania z torów odstawczych, tylko jedna para pociągów będzie kursowała do i ze stacji Warszawa Rembertów;

2) 30 i 31 maja oraz 1 czerwca wystąpią bardzo duże utrudnienia w kursowaniu pociągów. Duża część pociągów będzie odwołana. W miarę możliwości pociągi przyspieszone będą miały wyznaczone dodatkowe zatrzymania;

3) na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek od 2 czerwca będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa od pociągu:

a) 19801 relacji Warszawa Zachodnia (godz. odj. 0:18) – Mińsk Maz. (godz. przyj. 1:34),

b) 91876 relacji Siedlce (godz. odj. 23:00) – Warszawa Zachodnia (godz. przyj. 1:11),

c) 19841 relacji Warszawa Zachodnia (godz. odj. 3:08) – Siedlce (godz. przyj. 5:10).

Na linii nr 31 Siedlce – Czeremcha do 30 kwietnia będą kontynuowane prace modernizacyjne. W zamian za odwołane pociągi na odcinku Siedlce Wschodnie – Siedlce, będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów został zamieszczony na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce „Tabele rozkładów jazdy”.

Info: KM/opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?