SPIN

ARMS zaprasza do biegania

Aneta Borkowska wtorek, 14 kwietnia 2015, 12:09 Sport

W sobotę (11 kwietnia) odbył się pierwszy trening przeprowadzony w ramach przygotowań do udziału w VI Biegu Siedleckiego Jacka. O godzinie 10.30 na Stadion Lekkoatletyczny Ośrodka Sportu przy ul. Prusa 6 stawiło się ponad 30 osób.

Wszyscy dorośli trenowali razem pod kierunkiem Rafała Wysockiego. Dzieci, a dokładnie trzech chłopców – Dawid, Szymon i Maciek trenowały pod okiem Łukasza Kosieradzkiego.

– Najbliższe treningi przeprowadzimy także na stadionie przy ulicy Prusa. W ich trakcie podzielimy uczestników na kilka mniejszych grup, w zależności od stopnia ich zaawansowania. Na pewno będą grupy początkujących, zaawansowanych i dzieci. Dołączyć do nas każdy może w dowolnym czasie, niech więc nikt się nie przejmuje, że nie zdążył być z nami od początku – mówi szkoleniowiec Juliusz Ziółkowski.

– Treningi to dobra atmosfera, a przez to i dobra zabawa poprawiająca samopoczucie – mówi jedna z uczestniczek. – To świetnie, że organizatorzy nie zapomnieli o dzieciach, że można je zabrać ze sobą i one także mogą trenować pod okiem doświadczonego instruktora – dodaje inny uczestnik pierwszego, sobotniego treningu.

– Serdecznie zapraszamy całe rodziny – mówi Rafał Wysocki. – To oczywiste, że musieliśmy pamiętać o dzieciach. Przecież, w ramach VI Biegu Siedleckiego Jacka najmłodsi mają do przebiegnięcia swoje dystanse, do których muszą mieć możliwość solidnego przygotowania się, tak jak dorośli.

Być może już na najbliższym treningu do grona instruktorów dołączy najbardziej znany i utytułowany szkoleniowiec – Winicjusz Nowosielski. Trening pod jego okiem to prawdziwa gratka. Zapraszamy więc w każdą sobotę na godzinę 10.30, aż do 30 sierpnia, na treningi organizowane przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce.

Zapraszamy tych, którzy nie biegali, a chcą zacząć, tych, którzy biegali kiedyś i do biegania chcą wrócić i tych, którzy biegają i chcą to robić dalej. Lepszej okazji, lepszych trenerów i lepszego towarzystwa nie będzie.

źródło: ARMS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.