SPIN

Psychologia i medycyna. To interesuje nasze miss

Aneta Borkowska poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 15:19 Aktualnie, Siedlce

Psychologia, medycyna i zdrowy tryb życia. Tym intersują się nasze miss. Przypomnijmy, że w miniony piątek w Centrum Kutury i Sztuki odbył się finał konkursu Miss Ziemi Siedleckiej 2015 i Nastoletniej Miss Ziemi Siedleckiej 2015. Do walki o koronę najpiękniejszej stanęło w sumie 20 kandydatek.

Nową miss ziemi Siedleckiej została 18-letnia Wiktoria Matejczuk, która otrzymała również tytuł miss publiczności. Wiktora ma już za sobą występy w tym konkursie. W ubiegłym roku została pierwszą wicemiss nastolatek.

– Moją pasją jest psychologia i może to uczy mnie jak radzić sobie ze stresem. Pasjonuję się także zdrowym odżywianiem i wcielam tą wiedzę w życie. Jestem tak nabuzowana pozytywnymi emocjami, że jeszcze nie dociera do mnie, że to ja otrzymałam ten tytuł, ale jestem bardzo szczęśliwa – powiedziała zaraz po finale Wiktoria Matejczuk.

O koronę nastoletniej miss ziemi siedleckiej walczyło 9 dziewczyn. Ten najważniejszy trafił w ręce 17-letniej Klaudii Kozłowskiej.

– Jestem bardzo zadowolona i nie ukrywam, że trochę zaskoczona. Sama jakoś bardzo się nie garnęłam do tego konkursu, zmotywowali mnie przyjaciele i rodzina. Jestem w drugiej klasie liceum, a swoją przyszłość wiążę z medycyną – zdradziła najpiękniejsza nastolatka.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?