SPIN

Uwaga siedlczanie! Mogą być duże utrudnienia w ruchu

Aneta Borkowska poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 11:53 Siedlce

maj biegi

W związku z uroczystościami z okazji 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja w mieście wystąpią utrudnienia dla kierowców.

2 maja od godz. 20. zostanie wyłączony z użytkowania parking przy kościele p.w. Św. Stanisława. Zostanie także wprowadzony czasowy zakaz zatrzymywania się i postoju po obu stronach ulicy Asza.

3 maja od godz. 11. zostanie zamknięta ulica Floriańska na odcinku od ul. Pułaskiego do Piłsudskiego. / od godz. 14. zostanie zamknięta również ulica Piłsudskiego (dalej Starowiejska) na odcinku od ul. Sądowej do ul. Wiatracznej.

Powyższe ulice i parking zostaną otwarte o godz. 17.

Ponadto 3 maja w godz. 13-15 zostaną zamknięte ulice: Pułaskiego na odcinku od Armii Krajowej do Kilińskiego, Kilińskiego od Piłsudskiego do Pl. Tysiąclecia i Kochanowskiego od Piłsudskiego do Pułaskiego.

To nie jedyne utrudnienia w ruchu. Wydział dróg siedleckiego magistratu informuje także o przebudowie mostu w Kolonii Żelków. Roboty drogowe prowadzone są w ciągu drogi wojewódzkiej nr 803 na wlocie do miasta od strony Stoczka Łukowskiego. Na odcinku obowiązuje ruch wahadłowy.

W godzinach szczytu zalecany jest objazd remontowanego mostu do centrum: DK 2 (obwodnica Siedlec), Warszawską, Piłsudskiego lub alternatywnie Kaczorowskiego i Piaskową.

W stronę Stoczka Łukowskiego: Kraszewskiego lub Monte Cassino do Warszawskiej, DK2 (obwodnica Siedlec), zjazd z DK2 na 803W w m. Żelków Kolonia.

Utrudnienia mogą potrwać nawet pół roku.

źródło: Wydział Dróg UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?