SPIN

Przebiegnij maraton w ratach

Aneta Borkowska piątek, 1 maja 2015, 22:18 Sport

maraton na raty caly

Lada chwila nad siedleckim zalewem wystartuje II Siedlecki Maraton na raty. To wyzwanie organizatorzy ze stowarzyszenia leniwce.pl rzucają wszystkim kochającym aktywne spędzanie wolnego czasu. Maraton polega na przebiegnięciu 42195 m w pięciu dwugodzinnych etapach przez biegaczy i zawodników Nordic Walking.

Terminy:
8 maja w godz. 18-20,
9 maja w godz. 8-10 oraz 18.20,
10 maja w godz. 8-10 oraz 16-18.

Prowadzona będzie indywidualna klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn w kat. wiekowych: 14-20, 20-40  i  40 +  oraz klasyfikacja kobiet i mężczyzn w Nordic Walking.

W czasie 5 etapów biegacze zaliczają wielokrotność 3 km dookoła zalewu. Start w kierunku wschodnim może nastąpić o godzinie rozpoczęcia każdego etapu, lub w dowolnie wybranym momencie trwania etapu, jednak musi być tak wyliczony przez zawodnika aby zdążył przebiec pętle przed końcem etapu. W czasie 5-ciu etapów zawodnik powinien przebiec 42 km czyli – 14 pętli oraz małą pętelkę 195 przy samym centrum zawodów. Wynikiem końcowym jest suma czasu 14 pętli + 195 m co daje dystans pełnego maratonu.

Zgłoszenia
Ze względów organizacyjnych preferowane są wcześniejsze zgłoszenia drogą elektroniczną TUTAJ (kliknij)

Dodatkowe zapisy i potwierdzenie zgłoszeń odbędzie się w dniu zawodów na miejscu startu na godzinę przed E1 i E2. Podczas weryfikacji konieczny jest dowód osobisty. Przed każdym etapem należy potwierdzić swoją obecność na zawodach 10 min przed rozpoczęciem zawodów.

źródło: Leniwce.pl

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?