SPIN

Ruszyła matura

Aneta Borkowska poniedziałek, 4 maja 2015, 09:46 Siedlce

Równo o godzinie 9. tegoroczni maturzyści rozpoczęli egzamin z języka polskiego. Maturzyści w ciągu 170 minut muszą napisać wypracowanie i rozwiązać część testową. Aby otrzymać świadectwo dojrzałości muszą zdobyć 30 proc. punktów. Dodatkowo dzisiaj o godzinie 14. rozpocznie się egzamin z wiedzy o tańcu.

Jutro o godzinie 9. maturzyści zmierzą się z egzaminem z matematyki na poziomie podstawowym oraz o godzinie 14. z językiem łacińskim i kulturą artystyczną na obu poziomach. Środa to dzień języka angielskiego.

 

matura ekonomik2 matura ekonomik1

Matura w Ekonomiku

156 maturzystów w siedleckim Ekonomiku rozpoczęło zmagania z arkuszami maturalnymi z języka polskiego. Przed 51 absolwentami VI Liceum Ogólnokształcącego  wielkie wyzwanie – egzamin maturalny w nowej postaci. 108 uczniów Technikum nr 2 zdaje według starych zasad. Jeszcze przed chwilą emocje sięgały zenitu, teraz już drzwi do sal zamknięte, spokój i skupienie. (tekst oraz zdjęcia: ZSP nr 2).

matura w prusie1 matura w prusie3

Matura w Prusie

Niemal 250 uczniów z językiem polskim zmaga się w I LO i. Bolesława Prusa.

3 komentarze

 1. bankier dodano 7 lat temu

  "Dodatkowo dzisiaj o godzinie 14. rozpocznie się egzamin z wiedzy o tańcu." – Wy tak na poważnie czy jajeczka sobie robicie? Może o 15 będzie z tematu "Jaka to melodia" a 16 ze skoków do wody? To jakaś szkoła specjalna?

  •  ☻ dodano 7 lat temu

   "Wiedza o tańcu" jest przedmiotem maturalnym. Choć nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by ten temat wybrał.

 2. Komorowski zdał w "bulu", to Ty nie zdasz? dodano 7 lat temu

  wiadomość dla maturzystów

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?