SPIN

Rolnicy będą okupować Sąd Rejonowy w Siedlcach

Beata Głozak czwartek, 14 maja 2015, 22:56 Aktualnie

Jutro działacze rolniczych OPZZ będą pikietować przed siedleckim sądem, gdzie mają się odbyć rozprawy 14 uczestników lutowego protestu w Zdanach.

– Zablokujemy sąd w Siedlcach i każdą inną placówkę wymiaru nie-sprawiedliwości, w której będzie się karać rolników za zgodne z prawem protesty – informuje na swoim profilu społecznościowym OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych.

Okupacja sądu ma rozpocząć się o godz. 11, a na 11.15 zaplanowano konferencję prasową Sławomira Izdebskiego, przewodniczącego Związków. Jego zdaniem działania wymiaru sprawiedliwości mają zastraszyć rolników, którzy  będą domagać się dymisji ministra rolnictwa oraz komendanta miejskiej policji.

4 komentarze

 1. Leszek Myśliński dodano 7 lat temu

  Ale jaja 😉 trafiła kosa na kamień 😉 panie Izdebski, kończ "waść" i wstydu oszczędź….a poza tym miałeś swoje 5 minut, ale jak to napisał klasyk: "miałeś ch….. złoty róg"…i co?….

 2. Izdebski ma powody dodano 7 lat temu

  do tego, aby sądów nie kochać.
  W końcu to któryś z sądów rejonowych wydał nakaz zapłaty przeciwko niemu, na p[odstawie którego ściga go teraz komornik.

 3. bankier dodano 7 lat temu

  Ja na ich miejscu jeszcze bym się domagał dymisji Putina i Poroszenki. A co.

  • I papieża dodano 7 lat temu

   A co?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?