SPIN

Andrzej Sitnik chce przeprosin

Aneta Borkowska wtorek, 19 maja 2015, 13:04 Siedlce

„Pani Iwona Orzełowska mija się z prawdą wypowiadając się na temat mojej osoby w kontekście sprawy zamieszczania w Internecie krzywdzącego mnie wpisu (…) Tłumaczenie, że jest się kobietą, w dobie równouprawnienia nie usprawiedliwia posługiwania się takimi obelgami bez uprzedniej refleksji i znalezienia uzasadnienia dla ich użycia. (…)

Tak napisał w oświadczeniu przysłanym do redakcji Andrzej Sitnik, radny miejski, które jest odpowiedzią na oświadczenie Iwony Orzełowskiej. Przypomnijmy, że sprawa dotyczy wpisu jaki pojawił się na forum internetowym lokalnej telewizji, a którego autorką miała być Iwona Orzełowska.

„Najgorszy ten Kozłowski albo Sitnik, Właściwie to nie wiem który gorszy Faszysta-Kozłowski cz Sitnik wf-sta, który czyta z kartki bo sam nie umie nic powiedzieć..niektórzy to żyją od posady do posady jak Sitnik, skończyły się posady satysfakcjonujące to szuka kolejnych”

Andrzej Sitnik napisał w oświadczeniu, że owszem został przeproszony przez Iwonę Orzełowską, ale zaznaczył, że przyjąć je będzie mógł dopiero jak się zapozna ze sprawą. Jak napisał w oświadczeniu Andrzej Sitnik może uznać, więc że został przepraszany, ale nie przeproszony. W związku z tym radny oczekuje przeprosin na stronach gazet i portali.

Poniżej całość oświadczenia.

Oswiadczenie_str.1Oswiadczenie_str.2

24 komentarze

 1. andrzej dodano 7 lat temu

  Chłop żywemu nie przepuści

 2. Zygfryd dodano 7 lat temu

  Szanowny Panie Sitnik,

  Sorry, jednak już więcej na Pana nie zagłosuję. Szkoda, sądziłem, że jest Pan dojrzałym mężczyzną i rosnącym politykiem. Byłem o tym przekonany pisząc o tym zdarzeniu pod pierwszą informacją w SPIN .

  Biorąc pod uwagę kontekst, a zwłaszcza "towarzystwo", w jakim Pani IO umieściła Pana nazwisko popełniając ten nie ładny wpis, należało ten pożałowania godny incydent zlekceważyć.

  Byłem przekonany, że jest Pan człowiekiem świadomym swojej wartości. Jednak nie, grunt to szabelka w dłoń …

  Sorry, głupio wyszło.

  • F16 dodano 7 lat temu

   P. Kozłowski stanowi towarzystwo o wiele bardziej godne niż ktokolwiek z PiS-PO-STS. Bo co dla miasta zrobił bierny ale wierny K. albo lanserka S.? Orzełowska wystawia złe świadectwo swojemu stronnictwu i jeszcze próbuje je rozszerzyć na płeć piękną. Nie wiem co gorsze: tamten wybryk czy te żałosne tłumaczenie.

 3. Brawo panie Andrzeju dodano 7 lat temu

  Wcześniej namawiałam pana do machnięcia ręką na tę sprawę – ale zmieniam zdanie.
  Skłoniły mnie do tego ostatnie wydarzenia na naszej scenie politycznej.
  Na forum krajowym mamy dokładnie to – co działo się w Siedlcach przed wyborami.
  Czas nauczyć zwolenników PIS kultury.

 4. Mężczyzna dodano 7 lat temu

  Jesteś Pan DAMSKI BOKSER! i tyle.

  • Tak, tak dodano 7 lat temu

   Przestrasz go może zmieni zdanie.

  • prawy dodano 7 lat temu

   Nie obrażaj prawdziwego faceta.

 5. do F16 dodano 7 lat temu

  Możesz wyjaśnić czemu w sprawę mieszasz PO ?

 6. ooo dodano 7 lat temu

  a p. Sitnik nie jest wf-istą nie kumam co to za obrażanie????

  • Myślę, że nie chodzi o w-fistę dodano 7 lat temu

   Chodzi o ton wypowiedzi, pogardę i lekceważenie.

 7. Ośmieszamy się. dodano 7 lat temu

  "Gardzę plotkami, pomówieniami i kłamstwem" jeżeli nie dotyczy mojej osoby- czy tak p. Sitnik?
  PS.
  Ktoś napisał "Damski Bokser" a to też może być niebezpieczne.

 8. ping-pong dodano 7 lat temu

  Większość komentujących , stara się umniejszyć problem i nawet teraz nazywa p.Sitnika " damski bokser".Żałosna panika, gdyż przy okazji badania sprawy przez prokuraturę, może okazać się, że za wylewaniem pomyj na kontrkandydata na Prezydenta miasta mogą stać też inne nazwiska ze " świecznika".Tyle oszczerstw w bardzo prymitywnym stylu nie wylano chyba nigdy wcześniej w żadnej kampanii. Strach , że Ktoś z poza układu, może przerwać ten zaklęty krąg i" przewietrzyć" urzędy skłaniał komentujących na wszystkich siedleckich forach ( na Spinie było szczególnie 'bogato", do zniżania się do poziomu koryta. A teraz larum i próba manipulacji że " nic się nie stało". Stało się, gdyż kandydatom na Urząd Państwa, czy Miasta należy się elementarny szacunek, a krytyka powinna być merytoryczna, poparta faktami, a nie inwektywami.

  • Ośmieszamy się. dodano 7 lat temu

   Szacunek się nie należy. Na szacunek trzeba zasłużyć i zapracować. Ze świecznika nie jestem, więc się nie muszę bać, że mnie prokuratura ciągać będzie, za "wylewanie pomyj" Pisanie oświadczeń, żądanie przeprosin i temu podobne gry w mediach służą tylko temu, żeby przez jakiś czas istnieć w obiegu społecznym. Do szacunku nie można nikogo zmusić.

   • nie szanując innych dodano 7 lat temu

    nie żądaj szacunku dla siebie.

    • prawy dodano 7 lat temu

     Święta racja

   • do Ośmieszamy się dodano 7 lat temu

    Masz rację, szacunku nie można wymusić. Jeśli ktoś nas nie szanuje możemy tylko zachować godność. W Siedlcach panuje jeszcze feudalizm w społeczeństwie. Ktokolwiek dostaje trochę władzy natychmiast czuje się lepszy i lekceważy innych, a szacunek ma tylko do wyżej od niego postawionych.

 9. xyz dodano 7 lat temu

  Jak rozumiem pracownicy zostali także przeproszeni? Żeby wymagać szacunku najpierw najlepiej zacząć od siebie i szanować innych….

  http://www.spin.siedlce.pl/2011/08/30/dyrektor-osiru-przekroczyl-uprawnienia/

  • prawy dodano 7 lat temu

   Ale zagrywka. Cios poniżej pasa. Ale to już było!!!

 10. pisarz dodano 7 lat temu

  W siedleckim PiS jest wielu porządnych i wartościowych ludzi, ale od kiedy PiS rządzi w mieście przylepiają się do PiS-u różne osoby, psujące wizerunek partii.

  • pytanie do pisarza mam dodano 7 lat temu

   I tak piszesz, wiem ale nie powiem.Co to znaczy przylepiają się do PISu różne osoby?To są członkami PISU czy nie są.Musisz wziąć pod uwagę że do każdej władzy ktoś się podczepia.Bez podczepienia nie dostaniesz pracy.

 11. ... dodano 7 lat temu

  Daremne życzenia, Ci ludzie nie potrafią przepraszać

 12. znajomy dodano 7 lat temu

  To prawda, że siedlecki PiS to już zupełnie inni ludzie i inna jakość niż kilka lat temu.

  • do znajomego dodano 7 lat temu

   Też tak myślę.Niestety nabrali sporo cech od ludzi z PO.Bardzo szkoda,nie różnią się wiele od PO

 13. sprawa dodano 7 lat temu

  Jutrzejsza sprawa pojednawcza wyznaczona na godz.11.00 nie odbędzie się. Przyczyny nie znane.
  Może zwolnienie lekarskie?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?