SPIN

Policja użyła broni. Sprawca wypadku uciekł

Aneta Borkowska sobota, 23 maja 2015, 08:46 Kronika Policyjna

Dziś w nocy (około godz. 3) przy ul. Floriańskiej doszło do kolizji. Policja po przybyciu na miejsce próbowała zatrzymać sprawcę, ten jednak uciekając z miejsca zdarzenia próbował przejechać funkcjonariusza.

Policjant odskoczył i i strzelił, najpierw w górę potem w koła samochodu. Kierowca zjechał na chodnik i wpadł na stojąca na nim słupki. Jednak to nie zatrzymało sprawcy, gdyż dalej uciekać pieszo. Policja poszukuje mężczyzny.

Sprawca jest doskonale znany siedleckiej policji, gdyż jest poszukiwany na rozboje. Dodatkowo samochód którym się poruszał został przez niego skradziony minionego wieczoru.

źródło: Życie Siedleckie

6 komentarzy

 1. Anonim dodano 7 lat temu

  :Jednak to nie zatrzymało sprawcy, gdyż dalej uciekać pieszo."
  Tu niby był wypadek.

  Gdzie indziej piszą:
  "Siedleccy policjanci dzisiaj w nocy ruszyli w pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna uderzył w taksówkę i próbował przejechać policjanta. Policjanci oddali trzy strzały ostrzegawcze. Kierowca uciekł i do tej pory nie został odnaleziony – podaje RMF FM."

  Przestańcie ludziom robić wodę z ……..
  Redaktor piszący bzdury powinien pożegnać się z pracą.

  • Aneta Borkowska dodano 7 lat temu

   Jak napisane jest w tekście doszło do kolizji. Kierowca zaczął uciekać samochodem i uderzył w słupki. Więc zaczął uciekać pieszo. Wszędzie ma Pan to samo napisane, naprawdę.

   • Spokojnie dodano 7 lat temu

    Wiem, że to nie Wasz tekst. Jeśli Panie Redaktorki wzięły to do siebie, przepraszam.

   • mn dodano 7 lat temu

    najmądrzejszy Marian

 2. Zorro dodano 7 lat temu

  Jakie miasto taka obława!

  • Lucek dodano 7 lat temu

   Jaki mózg taki hejter 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?