SPIN

Mecenasi Sportu i Kultury uhonorowani

Aneta Borkowska środa, 27 maja 2015, 23:01 Siedlce

Wiedzą, że sport i kultura są ważne dla naszych mieszkańców. Dlatego tym co zarobią dzielą się z siedleckimi placówkami i klubami by wesprzeć drużyny sportowe, organizację koncertów, wydawanie książek czy organizacje wystaw.

Mecenasi Siedleckiego Sportu i Kultury, dzisiaj podczas Uroczystej Sesji Rady Miasta z okazji 25-lecia Samorządu Siedleckiego zostali uhonorowani statuetkami.

Złoty Mecenas Siedleckiego Sportu:

– Centrum Medyczno – Diagnostyczne Sp. z o.o.

Złoty Mecenas Siedleckiej Kultury:

– Drukarnia KOZAK DRUK,

– ASAJ Sp. z o.o. – Mariusz Mirowski

Jestem dumny, że mogę współpracować z miastem, a współpracujemy także z gminami. Od wielu lat staramy się  w ramach naszych możliwości wspierać finansowo obszar sportu i kultury. Jestem bardzo mile zaskoczony, ta statuetka jest szczególnym wyróżnieniem, ale też zobowiązaniem do wspierania również w przyszłości. Ubolewam, że tak mało firm się angażuje, to jest duże miasto i powinno być więcej tych wspierających. Ja się szczerze mówiąc szczycę tym, że na przykład mogę wspierać naszego sportowca Tomasz Jaszczuka.

Mecenas Siedleckiego Sportu za 2014 rok:

– Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa – Bożena Piechowicz, rektor

Chcemy wspierać sport, pracujemy z młodzieżą i chcemy by ona miała oprócz nauki możliwość rozwijania się sportowego. I dlatego wspieramy drużynę MKK Siedlce od samego początku. Prezes klubu wnioskując o statuetkę dla nas chciał docenić to co do tej pory zrobiliśmy, ale liczy na to, że dalej będziemy wspierać naszą drużynę i myślę, że tak się stanie. My i kibice wspieraliśmy, do tego dodać świetną pracę trenera i chyba to wszystko razem sprawiło, że ten sukces tak ogromny przyszedł.

– ASAJ Sp. z o.o. ,
– Euro – Net Sp. j.,
– AGRO TOP Sp. z o.o.

Mecenas Siedleckiej Kultury za 2014 rok:

– FREZDROM Grzegorz Kazimierczak,
– P.P.H.U. FOLDRUK.

Zbigniew Piwoński – stowarzyszenie „BRAMA” – wnioskodawca Mecenasów dla FREZDROM oraz KOZAK DRUK

Chcąc cokolwiek wydać to są potrzebne pieniądze, bez nich niestety się nie da. W obu firmach spotkaliśmy dobre dusze, które rozumieją nasze działania. Uważam, że oprócz takiego normalnego podziękowania należy im się jeszcze takie jak ta statuetka by uhonorować ich wkład w to co robią. Bo bez sponsorów naprawdę wiele z tych publikacji naszych być może nie mogłoby ujrzeć światła dziennego. A przecież te wydane przez nas książki trafiają do rąk siedlczan, więc działają dla miasta. Dlatego trzeba to doceniać.

Komentarze (1)

  1. Bogusław S dodano 6 lat temu

    BRAWO PRZEMKU …BRAWO KOZAK DRUK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?