SPIN

Na tropie zabawy

Beata Głozak niedziela, 31 maja 2015, 23:48 Sport

Przepis na fajnie i aktywnie spędzone popołudnie: przynajmniej dwóch członków rodziny, telefon z system Android, dość ciekawe miejsce i grupa zapaleńców, która połączy to wszystko w jeden … Quest.

Kilkadziesiąt rodzinnych grup wzięło udział w Tropi Quest – imprezie zorganizowanej przez stowarzyszenie Leniwce.pl i siedlecki urząd miasta. Jego ideą było wypełnienie określonych w aplikacji SIEDLCE zadań (logicznych, sprawnościowych, nawigacyjnych, fotograficznych, precyzyjnych itp). Zajmowało to średnio ponad godzinę.

quest1

– Wszystko zaczyna się tutaj, czyli na skwerze Niepodległości, potem kolejne zadania są między innymi przy pomniku Żeromskiego, Kościuszki, przy łosiu w parku czy kościele katedralnym – mówi Paweł Janiak ze stowarzyszenia Leniwce.pl. – Rywalizacja pewnie się w głowach toczy, bo tu nie jesteśmy nastawieni na czas. Chodzi nam o dobrą zabawę, nieco ruchu i spędzenie czasu z rodziną.

quest3

I Tropi Quest posłuchaj

Tropi Quest

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?