SPIN

Weekend minął spokojnie

Aneta Borkowska poniedziałek, 8 czerwca 2015, 18:32 Kronika Policyjna

Siedlecka Komenda Policji podsumowała miniony długi weekend pod względem bezpieczeństwa na terenie powiatu siedleckiego. W tym czasie (od 3 do 7 czerwca) siedlecka komenda nie odnotowała poważniejszych zdarzeń, które zakłóciłyby jego przebieg.

Pełniący służbę funkcjonariusze podejmowali ponad 185 różnego rodzaju interwencji. Doszło do 2 wypadków, w których na szczęście nie było ofiar śmiertelnych, natomiast 2 osoby zostały w nich ranne. Było 15 kolizjach drogowych. Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców, a 4 kolejnym, na podstawie obowiązujących od niedawna znowelizowanych przepisów za drastyczne przekroczenie prędkości w obszarach zabudowanych, zatrzymano prawa jazdy.

Wśród nietrzeźwych kierujących niechlubny rekordzista został zatrzymany przez funkcjonariuszy 6 czerwca około godz. 8.25 na ul. Świętej Faustyny Kowalskiej. Był nim 43 – letni mieszkaniec Siedlec, który kierując vw passatem uderzył w ogrodzenie posesji – przeprowadzone po zdarzeniu badanie wykazało, że ma on w organizmie ponad 3,1 promila alkoholu.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?