SPIN

Wiadukt „warszawski” będzie remontowany

Aneta Borkowska piątek, 26 czerwca 2015, 12:05 Aktualnie

Władzie Siedlec ogłosiły przetarg na roboty budowlane na wiadukcie „warszawskim”, który znajduje się nad karierem kolejowym.

O tym, że miasto planuje tę inwestycję informowaliśmy już w lutym, ale cały czas czekano na dofinansowanie z budżetu państwa. W ostatnim  czasie takie pieniądze się pojawiły.

Planowane zakończenie prac to koniec października tego roku zatem mieszkańcy powinni uzbroić się w cierpliwość, bo wspomniany wiadukt leży na głównej arterii Siedlec.

6 komentarzy

 1. Doinformowany dodano 6 lat temu

  Już widzę te korki na objazdach :/

 2. megan dodano 6 lat temu

  Kolejne utrudnienia na drogach??? Może trzeba najpierw dokończyć most garwoliński oraz most na Muchawce, a nie tak wszystko na raz pozamykać !!!

  • asdasd dodano 6 lat temu

   skończcie najpierw remont wiaduktu garwolińskiego.

 3. siedlczanin dodano 6 lat temu

  Do centrum dostać się będzie można niedługo tylko motolotnią 🙁

 4. Zakon dodano 6 lat temu

  Gratuluje zacznij panie śmieszny prezydencie 1 września będzie ciekawie i śmiesznie tak po pisowsku jak zwykle bez głowy.

 5. PeOwiec dodano 6 lat temu

  He, he, he…. Polska Pięknieje… PO rzuca pieniądze Unijne w ostatniej chwili…. na koniec – "mądrzy" Siedlczanie wolą zwrócić pieniądze, Tusk oddał na Grecję 5 miliardów euro, ale są chętni jeszcze coś dorzucić !

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?