SPIN

Aqua Wakacje w Parku Wodnym Siedlce

Aneta Borkowska poniedziałek, 29 czerwca 2015, 21:54 Sport

aqua_wakacje_spin_glowny

Przez całe wakacje obowiązywać będą nowe niższe ceny korzystania z basenów oraz kręgielni. Lato to czas beztroskiej zabawy i odpoczynku. Wysokie temperatury sprawiają, że w poszukiwaniu orzeźwienia często udajemy się nad wodę.

Nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie, szczególnie tych najmłodszych. Zachęcamy gorąco do odwiedzania Parku Wodnego Siedlce, gdzie pod czujnym okiem ratowników, aktywnie, radośnie i bezpiecznie wykorzystasz czas wolny od szkoły. Aqua Wakacje to doskonała alternatywa dla spędzających lato w mieście, propagująca zdrowy sportowy styl życia.

W ramach akcji aż do 6 września obowiązywać będzie specjalny obniżony cennik biletów, zachowane zostają także dotychczasowe promocje, takie jak Aktywne Środy czy poranne tanie pływanie.

Pływać każdy może, a kto jeszcze nie potrafi, powinien skorzystać z wakacyjnego kursu w Szkole Pływania „Idolek”. Letnie zajęcia z nauki pływania ruszają 7 lipca i odbywać się będą 2 razy w tygodniu.
Nie zwlekaj, naucz się pływać już w te wakacje i ciesz się wodą razem z innymi!

Aqua Wakacje w Parku Wodnym Siedlce to również nowe promocyjne ceny na kręgielni. Od poniedziałku do piątku do godziny 17:00 godzina gry kosztuje jedyne 15zł. Nasza czterotorowa kręgielnia jest jedynym profesjonalnym obiektem tego typu w regionie, a dzięki specjalnie podnoszonym bandom zapewnia doskonałą rozrywkę także dla najmłodszych.

Do zobaczenia!

źródło: ARMS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.