SPIN

Sasal trenerem Pogoni. Odchodzi Lewandowski

Beata Głozak wtorek, 30 czerwca 2015, 21:38 Sport

Duże zmiany szykują się w pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Po Andrzeju Witanie i Nico Chietino z drużyną rozstali się Cezary Demianiuk i Tomasz Lewandowski, a do teamu dołączył nowy trener.

Jak na portalu sportowefakty.pl donosi Jakub Artych, szkoleniowcem pierwszoligowej Pogoni Siedlce został 44-letni Marcin Sasal. Były bramkarz od 2007 roku prowadził kolejno Dolcan Ząbki, Koronę Kielce, Pogoń Szczecin i Podbeskidzie Bielsko-Białą. 16 stycznia 2013 roku Sasal objął posadę trenera reprezentacji Polski U-19, z której został zwolniony. W 2014 roku znowu zagościł w Dolcanie, ale pod koniec roku zrezygnował z funkcji szkoleniowca.

Dzisiaj klub na swojej oficjalnej stronie poinformował, że w jego barwach nie zobaczymy dotychczasowego obrońcy i kapitana Tomasza Lewandowskiego. 26-latek od nowego sezonu będzie występował w pierwszoligowej Olimpii Grudziądz.

Wcześniej z drużyną pożegnał się jej wychowanek Cezary Demianiuk. Zawodnik podpisał kontrakt z  ekstraklasowym Piastem Gliwice.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?